Середа, 7 Червня

«Європейська Солідарність» затвердила кандидатів на місцеві вибори

У четвер, 17 вересня, у львівському Палаці мистецтв відбулася обласна конференція партії «Європейська Солідарність».

Делегати конференції голосуванням затвердили списки кандидатів від партії до рад усіх рівнів: області, районів та ОТГ. А також відбулося висунення кандидатів на посади голів ОТГ Львівщини.

«Саме від того, якою сильною буде «ЄС», залежить майбутнє України», — наголосив у своєму виступі під час конференції народний депутат України Олег Синютка.

Він закликав команду до максимальної згуртованості на час кампанії, адже саме «Європейська Солідарність» може стати центром об’єднання всіх патріотичних і проєвропейських сил.

«Ми готові взяти відповідальність за владу в області, її нових районах і ОТГ, зокрема у Львові. Ми професійна політична сила, яка від керівництвом президента Петра Порошенка реалізувала наймасштабнішу програму реформ за всю історію України. Реформ, які значною мірою змінили нашу країну», — сказав Олег Синютка.

Список кандидатів до Львівської обласної ради від «Європейської Солідарності» очолила Ірина Гримак. Вона закликала колег активізувати політичну роботу перед виборами та доносити громадянам програму, з якою партія йде на вибори.

«Тепер перед нами стоїть більш відповідальне завдання — перемогти на виборах. Перемогти в обласну раду, перемогти в міські та районні ради, перемогти в ради ОТГ. І перемогти у виборах на посаду голів ОТГ, зокрема у Львові, де нашим кандидатом є лідер «Європейської Солідарності» Львівщини Олег Синютка! Я знаю, що ми переможемо і візьмемо відповідальність за розвиток наших громад!», — звернулася Ірина Гримак до присутніх.

Перша десятка списку кандидатів до Львівської обласної ради від «Європейської Солідарності»:

Ірина ГРИМАК — лідер «Європейської Солідарності» Львівщини;

Олег ДУДА — голова Українського лікарського товариства у Львові;

Звенислава МАМЧУР-КАЛИНЕЦЬ — науковиця, еколог, громадська діячка;

Всеволод БІЛАС — директор з корпоративних питань ПРАТ «IDS», Стрийський район;

Катерина КЕНЬО — голова фракції «Європейська Солідарність» у Львівській обласній раді, Городоцький район;

Анна ЯРМОЛА — сімейна лікарка Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Червоноград;

Володимир КВУРТ — Винниківський міський голова;

Святослав СТЕФАНКІВ — Уличненський сільський голова, Дрогобицький район;

Олександр ГАНУЩИН — голова Львівської обласної ради.

Нагадаємо, 6 вересня Олег Синютка заявив про свій намір балотуватися на посаду міського голови Львова.

Верховна Рада України призначила проведення чергових місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року. Виборці обиратимуть мерів міст, депутатів обласних, міських, районних, селищних та сільських рад.

P.S. Олег Синютка зареєструвався як кандидат на посаду Львівського міського голови. 21 вересня він подав документи до Львівської міської територіальної виборчої комісії.

Share.

Leave A Reply