Субота, 3 Червня

Автомобілі-підсніжники: нічого особистого — тільки бізнес

У Львові меткі громадяни розпочали новий вид бізнесу — вони розкопують автівки охочих з-під снігу за гроші. Цю послугу можна замовити в інтернеті. Вартість залежить від обсягів роботи і локації. У центрі міста — дорожче.

„Наші послуги коштують від 180 гривень, залежно від складності. За цю машину візьмемо 250 грн. Робота виснажлива, але все ж займаємося спортом і при цьому допомагаємо місту. Передають, ще три дні такого снігу, можливо, збільшимо свою цінову політику”, – розповіли снігокопачі.

Удвох одну машину відкопують за 45 хвилин, якщо інструмент не підведе. „Відкопали ще й підштовхнули, щоб виїхав… Це як гарне тренування, радимо всім спробувати”, – жартують хлопці.

„Під час таких навантажень дуже добре задіяні верхній плечовий пояс, м’які м’язи плечей, повністю працюють прес, спина, також працюють ваші ноги. Боротьба зі снігом як фітнес — підійде і чоловікам і жінкам. Буде добре задіяна серцево-судинна система. За годину ви спалюєте 440 кілокалорій”, — розповіла ТСН тренер із фітнесу.

Share.

Leave A Reply