Середа, 7 Червня

Бенксі в Бородянці

Всесвітньо відомий графіті-художник Бенксі у Instagram опублікував свою нову роботу на зруйнованій будівлі у Бородянці. Пізніше у Київщині та столиці виявили ще кілька робіт у його стилі, пише «НВ».

На графіті на руїнах будинку у Бородянці зображена гімнастка, що робить стійку на руках. Фото цієї роботи Бенксі опублікував у своєму інстаграмі з підписом «Бородянка, Україна».

На іншому, офіційно не заявленому графіті, зображено чоловіка, схожого на Володимира Путіна, якого прийомом дзюдо перемагає маленький хлопчик. Роботу також помітили на одній з пошкоджених будівель у Бородянці.

Третій твір, який, ймовірно, створив Бенксі, зображує гімнастку з пов’язкою на шиї, яка виступає зі стрічкою, над дірою в стіні будівлі в Ірпені.

Четверта робота, яка також нагадує фірмовий стиль Бенксі, зображує двох дітей, які сидять на протитанковому їжаку наче на гойдалці. Робота намальована на бетонному оборонному блоці у Києві.

Ще одне графіті у стилі Бенксі бачили у селі Горенка Бучанського району, що також сильно постраждало від російської окупації. На стіні зруйнованого житлового будинку з’явилося зображення чоловіка із довгою бородою, що приймає ванну.

Український фотограф Саша Маслов знайшов ще одне графіті у Гостомелі. У своєму пості він тегнув Бенксі. На стіні вигорілого будинку з’явилося зображення людини у халаті з протигазом на обличчі й вогнегасником у руках.

Бенксі є одним із найвідоміших графіті-художників у світі, залишаючись при цьому анонімним. Він прославився завдяки трафаретним дизайнам у Брістолі на початку 1990-х років. З часом приклади його робіт з’явилися по всьому світу, зокрема в Парижі та Нью-Йорку.

Share.

Leave A Reply