Четвер, 8 Червня

Бій проти системи

Підприємець Ростислав Пшемінський виграв суд!

14 вересня у Галицькому районному суді Львова вдруге відбулось засідання у справі громадського активіста Ростислава Пшемінського, якого звинуватили в організації пікетів на підтримку підприємців, інформує кореспондент Lemberg News Info.

Сам Ростислав Пшемінський зазначив: «Ми йдемо вимагати, щоб суд прийняв ухвалу, якою мене визнають невинним!».

Нагадаємо, 11 червня у Львові представники малого та середнього бізнесу вимагали відновити роботу підприємств. 12 червня на Ростислава Пшемінського поліція склала протокол за порушення умов карантину. 26 серпня у Галицькому районному суді Львова відбулось перше засідання у справі активіста Ростислава Пшемінського. Попри те, що справа не є кримінальною і має адміністративний характер, суддя вирішив перенести слухання на інший день. 14 вересня друге засідання у Галицькому районному суді Львова стало фінальним.

«В протоколі, який озвучили в суді, з’явився ще один пункт протоколу, хоча його в справжньому, оригінальному, протоколі не існує. На той час, коли сьогодні відбудеться засідання, Конституційний Суд України взагалі ті пункти, за  якими мене звинувачують, скасував», – твердив Ростислав.

Зазначимо, що в разі доведення вини, чоловікові загрожував би штраф від 17 до 34 тисячі гривень. Ростислав додав, якщо закон визнає його винним, він чинити опору не буде та сплатить штраф. Пресу в залу засідання не допустили.

У висліді Галицький суд міста Львова під головуванням Ольги Кротової в спокійній і коректній формі постановив провадження у справі про адміністративне правопорушення за статтею 44 — 3 КУпАП щодо Пшемінського Ростислава Олександровича закрити у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Микола САВЕЛЬЄВ

P.S. На своїй сторінці у Фейсбуці Ростислав Пшемінський подякував за підтримку своїм друзям, журналістам,а також кандидатам в мери Львова Олегові Синютці і Руслану Кошулинському, які прийшли йому на допомогу

Share.

Leave A Reply