Субота, 25 Березня

Благодійний веломарафон зі Львова до Святого Якова

   Микола Іщук здолав паломницький шлях Святого Якова – зі Львова до іспанського міста Сантьяго-де-Компостелла. По дорозі активіст збирав кошти для ЗСУ. Про це повідомили на facebook-сторінці Львівської облради, передає “Еспресо.Захід”.

Депутат Львівської облради Микола Іщук здолав 3 тис. 549 кілометрів на велосипеді, відтворивши маршрут паломницького шляху святого Якова. Щоб дістатись зі Львова до моголи святого в іспанському місті Сантьяго-де-Компостелла активісту знадобилось 22 дні.

  “Дякую усім, хто був по дорозі розмовами, вчинками і думками в допомогу. Якщо наші Герої вижили після поранень, то наше завдання зробити все для того, аби вони жили якісно. Саме цим і займуся найближчим часом”, – повідомив Микола Іщук.

Відвідавши чимало європейських міст, Миколи Іщука зустрічався із благодійниками і збирав кошти на лікування та реабілітацію військовослужбовців у комунальному закладі Львівської обласної ради. Він також попросив своїх знайомих поширити зображення QR-коду у соціальних мережах, щоб кожна небайдужа людина могла долучитися до збору коштів.

Катерина ДОБРОВИЧ

Share.

Leave A Reply