Субота, 4 Лютого

«Блізкій»: торгівля наркотою з-за ґрат

Цю схему розповсюдження наркотиків організував 38-річний «смотрящій»  Личаківської колонії Сергій на прізвисько «Блізкій».

16 жовтня 2020 року оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області, слідчі слідчого управління поліції області спільно із Львівською обласною прокуратурою викрили злочинну організацію, члени якої постачали наркотики до Личаківської виправної колонії… самі в ній у цей час перебуваючи!

Товар «перекидали» через охоронювану територію, де його приймали ув’язнені учасники угруповання і розподіляли між іншими арештантами. Крім лідера, до складу злочинної організації входило ще семеро осіб, четверо з яких не раз були суджені. В кожного з обвинувачених були чітко визначені ролі: одні купували, перевозили та робили «перекиди» наркотиків, інші відповідали за розповсюдження та контроль коштів.

Встановлено, що учасники злочинної організації розповсюджували заборонені речовини у великих обсягах. Зокрема під час проведених обшуків правоохоронці вилучили понад 500 таблеток «субітексу», марихуану, мобільні телефони з контактами постачальників, «чорнові» записи, що підтверджують протиправну діяльність фігурантів. На підставі отриманих доказів вісьмом членам злочинної організації повідомили про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України: організатору — за ч. 5 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 2, 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів);  усім іншим учасникам злочинної організації — за ч. 2 ст. 255, ч. 2, 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 307.

Обвинувальний акт щодо всіх фігурантів скеровано до суду. Навіть якщо суд застосує верхню межу покарання, у житті чоловіків нічого не зміниться — вони залишаться за ґратами.

Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply