Четвер, 23 Березня

Блиск і вбогість української еліти

«Хреста на ній нема» — це не про цю ситуацію

Кабмін зробив несподіванку: він звільнив заступника глави Міністерства освіти й науки Ігоря Гарбарука за його бажанням. А бажання у чиновника з’явилось абсолютно вмотивовано.

Нагадаємо, 25 грудня в мережі оприлюднили фото, на якому мер Львова Андрій Садовий, заступник міністра освіти Ігор Гарбарук та брюнетка у сукні з дуже відвертим декольте Христина Тишкун закарбували свої образи для історії. Фото брюнетки у відвертій сукні в компанії міського голови Львова й топчиновників «від освіти» просто підірвало соцмережі. Дівчину заступник міністра представив як свою помічницю. Гарбарук і Тишкун завітали до Львова 24 грудня, щоби подивитися, як працюють навчально-практичні центри у профтехучилищах.

Заступник міністра освіти Ігор Гарбарук на своїй сторінці у фейсбуці напередодні написав: «Чим більші випробовування підкидає нам життя — тим сильнішими ми стаємо!» Літературною українською мовою ця думка мала би бути посадовцем-освітянином правильно викладена так: «Що більші випробовування підкидає нам життя — то сильнішими ми стаємо!». Але писати пости з помилками у соціальній мережі — це вже звично для Ігоря Гарбарука, зазначили ЗМІ.

   Держслужбовець «став сильнішим» саме після появи на офіційних ділових заходах у Львові разом із недоречно одягнутою помічницею, вбрання якої більше пасувало глянцевим журналам мод спідньої білизни та еротики, аніж Міністерству освіти. Для офіційного візиту на Львівщину «помічниця» одягнула сукню з відвертим декольте й розрізом до стегна, що ніяк не відповідало діловому етикету. Фото, де Христина Тишкун у такому ж дрескоді разом зі заступником міністра зустрічається з міським головою Львова Андрієм Садовим, сама фігурантка розмістила також у себе в інстаграмі. Найбільше дотепів у соцмережах викликало те, що до свого надто відвертого плаття жінка одягнула чималий хрестик. Ігор Гарбарук просто вчасно не зрозумів своєї посадової ролі й етикету і не зумів навіть вчасно зорієнтуватись, щоб публічно визнати свою помилку і якось «розрулити» цю ситуацію. Його поведінка і не зовсім адекватне ставлення до дрескоду посіяла великі сумніви у ділових якостях цієї людини для виконання обов’язків одного з керівників Міністерства освіти.

Заступнику міністра 52 роки, його супутниці — 27. Сама Христина Тишкун закінчила юридичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка, але нині мешкає в Києві.

Підготував Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply