Середа, 7 Червня

Буг поєднає нас і фінансово

Проєкт «Єднає нас Буг — створення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів», який фінансує програма «Польща — Білорусь — Україна», передбачав впродовж 2018 — 2021 років будівництво трьох центрів байдаркового туризму (з польського, українського і білоруського боку кордону).

Про це інформує пресслужба Львівської облради, пише DailyLviv.

Перший із цих центрів уже відкритий 15 липня 2020 року в Дорогичині (Підляське воєводство). Білоруси та українці своїх ще не побудували. Водночас, партнери мали виконати маркування байдаркових маршрутів, створити додаток, комп’ютерну гру і відеофільм.

Загальний бюджет проєкту — понад 1,4 млн євро. З боку ЄС співфінансування — у розмірі понад 1,2 млн євро. Українська сторона мала б додати 323 тис. євро, з яких 290 тисяч євро — це грант ЄС. Львівщина і місцева громада, зокрема, мала співфінансувати у межах 32 тисяч євро.

Сьогодні, 1 лютого, питання дофінансування міжнародного проєкту «Єднає нас Буг — створення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів», який фінансує програма «Польща — Білорусь — Україна», розглянули на спільному засіданні комісії з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань історико-культурної спадщини та туризму.

Нагадаємо, Сокальська райрада купила для цього проєкту 34 байдарки і переплатила за них майже пів мільйона гривень.

Share.

Leave A Reply