Середа, 7 Червня

Букфорум відбудеться в жовтні

Форум видавців у Львові цьогоріч пройде з 6 по 9 жовтня. Про це повідомляє Форум видавців на своїй сторінці у Фейсбуці, пишуть «Варіанти». 29 BookForum цього року відбудеться 6-9 жовтня у Львові у форматі онлайн та офлайн.

“29-ому Львівському міжнародному BookForum бути! Через повномасштабне вторгнення росії довелося змінити дати проведення. Тому замість традиційного вересня фестиваль пройде з 6 по 9 жовтня. Серед ключових тем: жінки та війна, гроші та культура, пропаганда, воєнні злочини та пам’ять.

Формат BookForum цьогоріч також зазнав трансформацій. На жаль, офлайн події зможуть відвідати лише сто запрошених гостей” – йдеться у повідомленні.

Натомість, завдяки підтримці одного з найбільших світових літературних фестивалів Hay Festival (Велика Британія), трансляцію події можна побачити з любого куточка світу.

Нагадаємо, 28 BookForum проходив у двох форматах: онлайн та офлайн. Як повідомляли Варіанти раніше, програма фестивалю налічувала 120 подій, 250 учасників, зокрема – 25 іноземних авторів з 21 країни світу.

Наталя БОРИСЛАВСЬКА, фото з сайту «Варіанти»

Share.

Leave A Reply