Субота, 3 Червня

Чому на сміття безконтрольно крали кошти міста Львова?

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду два обвинувальні акти стосовно п’яти осіб у складі двох організованих груп за фактами заволодіння бюджетними коштами під час вивезення сміття зі Львова, використання свідомо підроблених документів та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури. Розслідуванням встановлено, що службові особи двох приватних підприємств, які мали укладені договори з Львівською міськрадою на утилізацію відходів, разом із підприємцями-субпідрядниками, що фактично  вивозили тверді побутові відходи, завищили витрати на вивезення сміття з м. Львова.

Зокрема, до уповноважених структурних підрозділів Львівської міськради як замовника подавали підроблені офіційні документи для оплати, в яких були вказані більші відстані перевезення та пробіг транспортних засобів. Натомість сміття за готівку вивозили у нічний час за межі міста, зокрема й в інші області, та викидали на несанкціонованих сміттєзвалищах, а різницю між задокументованими та фактично витраченими коштами розділяли між собою. Загалом упродовж січня-травня 2020 року згадані особи незаконно заволоділи бюджетними коштами на суму майже 2 млн грн. Чому Львівська міськрада не контролювала ці процеси і пустила їх на самоплив — питання окреме. Будемо сподіватися, що слідство теж дасть на нього відповідь.

М.С.

Share.

Leave A Reply