Понеділок, 20 Березня

Десяте Свято музики у Львові!

21 червня відбудеться традиційне і ювілейне, 10-те Свято музики у Львові. Всупереч війні та наперекір російському агресору, який хотів би, щоб голоси українців замовкли, повідомляють організатори.

Тож цілий день десятки артистів з усієї України і з інших дружніх держав та міст гратимуть просто неба музику різних напрямів. Електро, техно, рок, джаз, фольк, поп – кожен знайде те, що припаде йому до смаку. Для слухачів усі виступи повністю безкоштовні. Музика усюди – концерт ніде.

“Музика звучить в час холери і в час війни, під час смерті і під час народження. Війна – свідчення людської марноти, музика – величі! Відтак музика є не лише святом, а й протестом, і звуки цього протесту є тими ж кулями, тільки дальшого радіусу дії. Якщо не грати музики – веселої чи тужливої, бурхливої чи зваженої, тоді все, до чого звикатимуть діти, – стріляти і чути постріли”, – коментують рішення організатори свята.

Якщо ви граєте музику, або готові надати приміщення для виступів чи допомогти з організацією — щиро запрошуємо до участі в цьому спільному дійстві. Захід абсолютно безкоштовний для всіх. Свято музики – некомерційний проєкт, який існує завдяки ентузіазму небайдужих до музики людей. Щоб зробити цю подію ще комфортнішою для музикантів та слухачів, організатори відкрили банку з добровільними донатами. Всі отримані кошти будуть поділені 50/50, половину перерахують на підтримку ЗСУ.

Ви можете стати частиною дійства, якщо ви: музикант чи готові надати приміщення для виступів, хочете допомогти з організацією й поволонтерити. Заповнюйте форму та до зустрічі на ювілейному святі музики 2022. Більше про свято музики – на сайті події.

Share.

Leave A Reply