Понеділок, 5 Червня

Добродомов зі списку «Миротворця» – кандидат до антикорупційної ради Міноборони

Екснардеп Дмитро Добродомов потрапив у перелік кандидатів для участі у конкурсі до Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України. Перелік кандидатів для участі у конкурсі до Громадської антикорупційної ради опублікований на сайті Міністерстві оборони України, повідомляє «Еспресо».

Загалом у переліку кандидатів до Антикорупційної ради 29 кандидатів. Серед них Добродомов Дмитро Євгенович  від Громадської організації “Громадський рук “Народний контроль”.

Дмитро Добродомов – львів’янин, журналіст та екснардеп. Десять років пропрацював у газеті “Експрес”, а потім заснував видання “Інформатор”. Згодом став генеральним директором медіахолдинга ZIK. З телевізора потрапив у велику політику, а звідти – у список центру дослідження ознак злочинів проти нацбезпеки “Миротворець”.

У базу “Миротворця” він потрапив за незаконний перетин Державного кордону України, напад на прикордонників при виконанні ними своїх обов’язків у складі групи осіб, участь у підготовці незаконного перетину держкордону особі без громадянства, поширення прокремлівської пропаганди.

Відповідно до даних Миротворця, рух “Народний контроль” фінансує Дмитро Фірташ. А передвиборчу кампанію Добродомова організовувала посібниця російських терористів, громадянка Росії Марія Столярова.

Детальніше про співпрацю Добродомова з Столяровою написав речник InformNapalm Михайло Макарук. “У 2015-2016 роках патріотичні хакери зламали переписку низки російських пропагнандонів, які координували свою роботу зі спецслужбами немитої. Серед цих пропагандонів окремо вирізнялася російська продюсерка та журналістка Марія Столярова. Яка в той час курувала роботу новин колабораційного телеканалу “Інтер”. В 2014 році Столярова публічно підтримувала анексію Криму, закликала до сепаратизму, відвідувала незаконно окуповані території з російського боку та виготовляла сюжети на захист проросійських ватажків. Також виявилось, що ця Столярова, яку СБУ депортувало з України після скандалу, співпрацювала та навіть погоджувала сюжети нібито українського телеканалу з органами безпеки так званої “ДНР” через ще одного російського журналістка Леоніда Муравйова. В листуванні якого можна виявити неодноразові посилання на “Машу”. Зокрема, виконуючи завдання російських спецслужб, Столярова ввела заборону на найменування в ефірах “Інтеру” так званих “ЛДНР” терористами. Серед політиків, яких інформаційно курувала Столярова був і Дмитро Добродомов! В зламі листування є неодноразові згадки того, що саме Столярова забезпечує його піар, так само як і піар “Оппоблоку”. Вочевидь, саме таке завдання перед нею ставили російські спецслужби, – написав Михайло Макарук. – Дмитро Добродомов за зв’язки з фсбешними журналістами був доданий до бази “Миротворця”. Тепер цей контактер з російськими пропагандонами в погонах рветься до антикорупційної ради при Міністерстві Оборони. В орган, який буде контролювати прозорість закупівель. Як Добродомов буде розпоряджатися інформацією, отриманою в МО? Чи не буде зливати її своїм російським друзям та подругам? Закликаю МО та контррозвідку СБУ не допустити інфільтрації подібної людини в апарат міністерства!”

У п‘ятницю, 24 березня з 8:00 до 20:00, пройде відкрите загальнонаціональне онлайн голосування, за результатами якого з-поміж 29 кандидатів буде обрано 15 членів Ради строком на один рік.

У 2017 році Дмитро Добродомов потрапив у скандал через прорив кордону у Шегинях разом з Міхеїлом Саакашвілі. Сама Дмитро Добродомов звинувачення про прорив кордону спростовував.

У грудні 2021 Дмитро Добродомов продав “4 канал” нардепу від “Слуг народу” Олексію Ковальову.

Катерина ДОБРОВИЧ

Share.

Leave A Reply