Понеділок, 5 Червня

Дрогобич перевершив Садового

Чому забули про електробуси для Львова?

У Дрогобичі на Львівщині тестують новий гібридний низькопідлоговий електроавтобус MAN. Про це повідомили у міській раді Дрогобича. За словами перевізника,такі автобуси мають значно більший функціонал та пристосовані для перевезення мало мобільних груп населення.

  Водночас такі автобуси більші за габаритами, що робить їх менш маневреними і не дає змоги заїзду до кінцевих зупинок. Для використання такого транспорту потрібна відповідна інфраструктура, яка дасть змогу повноцінно використовувати весь функціонал транспортного засобу. Однак плани щодо реалізації проєкту електротранспорту в місті є, і їх надіються реалізувати.

Після тестової експлуатації гібридного електротранспорту перевізник визначить доцільність використання такого роду в межах міста. Паралельно ведуть роботу над подальшим поповненням автопарку та розвиток транспортної інфраструктури в місті.

Натомість у Львові усі забули про електробуси. Де вони?

«У Дрогобичі на Львівщині тестують новий гібридний низькопідлоговий електроавтобус MAN. Звісно, є велика ймовірність, що опісля оголосять, що його використовувати не доцільно. Але спроби гідні поваги! У Львові про електробуси говорили-говорили і забули… Нагадаємо, 10 вересня 2020 року, напередодні місцевих виборів, ПрАТ «Концерн «Електрон», ЛКП «Львівелектротранс» та концерн приватних перевізників «Екопастранс» урочисто підписали меморандум на постачання 250 електробусів. Цей документ передбачає, що 50 електробусів придбає ЛКП «Львівелектротранс», а ще 200 – приватні перевізники. А ми казали, що ніц з того не буде», – відреагували активісти із ГО «Зручне місто».

Шановні депутати Львівської міськради, поцікавтесь цим питанням.

Олег ДОВГАНИК, головний редактор ІВ «Четверта студія»

Share.

Leave A Reply