Неділя, 4 Червня

Електрокарами по карантину:

Біля Оперного у Львові працює дитячий атракціон електричних машинок

На сторінці спільноти «Зручне місто» у ФБ небайдужі львів’яни вкотре звертають увагу, що в центрі міста, біля Оперного, й далі працює атракціон з прокату електричних машинок. Люди оприлюднюють світлини з місця події. Розвага має попит, і ні про дотримання карантину (а допис поширили в перший день локдауну,

8 січня), ні про безпеку перехожих, яких там завжди чимало, ні про безпеку дітей, які можуть виїхати на дорогу — чиновники чомусь не думають.

«Тим часом біля Оперного… Що ви думаєте з приводу цього?», — зазначено в описі до світлин з місця події, а в коментарях до допису можна почитати багато притомних думок від  львів’ян з цього приводу:

John Silver: Це десь в парку на спеціальному майданчику треба робити, а не біля Оперного. Це ще й дуже небезпечно, бо діти запросто можуть з’їхати з хідника і виїхати на дорогу.

Yevhen Domashyn: Йшов 5-й рік великої війни ЛМР проти машинок. Станом на тепер на фронті — без змін, як видно.

Vitaliy Khomenko: Андрій Йванович сам ся, певне, катає, раз дозволив.

Milanaa Waterman: Ці машинки давно заборонені. Кілька років тому одна з них збила старшу людину. Чоловік дістав інсульт і помер у лікарні. Власник відкупився від родини. Але попри заборону, все одно свої небезпечні машинки під Оперним запускає.

Коментатори також кажуть, що в мережі інтернет було відео, як працівники і батьки не догледіли і дитина виїхала на дорогу і дивом  не потрапила під автобус.

Підготувала Світлана ПАВЛИШИН

Share.

Leave A Reply