Четвер, 9 Лютого

Евакуаційний потяг – мінігоспіталь

Мінігоспіталь, облаштований у кількох вагонах спецпотяга. Його вдалося запустити в рейс завдяки співпраці МОЗ, організації Лікарі без кордонів/Medecins Sans Frontieres та Укрзалізниці, інформує Львівська обласна рада

Спеціальний потяг призначений для евакуації та надання медичної допомоги, проведення інтенсивної терапії хворих, поранених і травмованих громадян, евакуйованих із зони бойових дій. Майже 300 пацієнтів, разом із членами їхніх родин, спецпотягами вже вдалося перевезти в безпечні місця. Водночас триває набір медиків у команду евакуаційного потяга. «Лікарі без кордонів» запрошують до співпраці медиків.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, особливо потрібні медсестри/медбрати інтенсивної терапії, які легко пристосовуються до роботи у нових умовах та готові працювати у різних регіонах. Бажано, щоб кандидати мали досвід надання допомоги у разі травм, з догляду за пацієнтами після ортопедичних операцій та/або практичні знання в галузі інтенсивної терапії.

Усіх, хто зацікавився пропозицією роботи в евакуаційному потязі запрошують надсилати резюме та рекомендаційні листи на електронну пошту: MSFOCB-Kyiv-PAM@brussels.msf.org. Більш детальну інформацію можна отримати під час співбесіди.

Х.С.

Share.

Leave A Reply