П’ятниця, 2 Червня

ФОПи проти «пікету вихідного дня»!

11 листопада на вул. Винниченка, під будівлею Львівської облдержадміністрації на акцію протесту зібралися сотні рестораторів Львова і області, представників готельної, спортивної та розважальної сфер. Підприємці, які працюють у готельно-ресторанній та торговій сферах, вважають, що так званий «карантин вихідного дня», якій запровадив сьогодні уряд, знищить їхній бізнес. У Львові під стінами Львівської облдержадміністрації зібралося понад півтисячі учасників. Акція пройшла по всій Україні.

Один з ініціаторів мирного пікету під стінами ЛОДА, голова Асоціації підприємців Львівщини Ростислав Пшемінський наголосив:   «У такий спосіб присутні намагаються довести, що закриття їхніх бізнесів призведе до катастрофи. А вони наповнюють бюджет, годують нас і вас. Потрібно, щоб влада спілкувалась із представниками бізнесу та шукала рішення, завдяки якому ресторани, готелі, інші заклади сфери послуг працювали би. Зрештою, не може бути, щоб коронавірус буяв два дні, а інші п’ять не атакував» Учасники акції вимагають:

* Скасування усіх обмежень на роботу ресторанів, учасники виступають проти введення карантину вихідного дня;

* Мораторій на перевірки і скасування незаконних протоколів;

* Скасування на час дії карантинних обмежень місцевих (єдиний податок, акцизний збір) та державних (ЄСВ та ПДФО) податків та зборів;

* Пряма грошова компенсація кожному працівнику, який втратив дохід за час карантину;

* Пряма грошова компенсація кожному бізнесу, який втратив дохід за час карантину.

На мітингу виступив бургомістр Львова А. Садовий, який навіть спробував критикувати центральну владу, але більшість промовців згодом просто висміяли позицію людини, яка тісно співпрацювала із «зеленою» владою, всіляко підтримувала «слуг», а тепер робить спроби від них відректись.

Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply