П’ятниця, 31 Березня

Понад 30 захисниць зберуться на Форум ветеранОК

26 — 27 вересня у львівському Будинку воїна відбудеться Форум ветеранОК. Організатор заходу — Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб». Захід збере понад 30 ветеранок з усієї України: з Києва, Ірпіня, Черкас, Новоград-Волинського, Одеси, Щастя, Луганщини, Вінниччини та Львівщини.  Мета форуму — згуртувати жінок, які пройшли війну, а тепер повертаються до звичного життя та борються з численними турботами, допомогти їм у вирішенні проблем, пов’язаних із самореалізацією, комунікацією, психологічною реабілітацією, питаннями у сфері гінекології та репродуктології.

«У  панелі  щодо самореалізації серед гостей — співачка Оксана Муха та шоумен Тарас Стадницький. Дівчатам буде цікаво довідатися історію їхньої самореалізації і надихнутися. Також буде кілька спікерів-ветеранів, які започаткували успішну власну справу і є прикладом для інших. Будуть і бесіди з відомими жінками-лідерками, які поділяться рецептом гуртування товариств. Окрему увагу приділяємо питанням репродуктології та гінекології, бо це велика проблема для ветеранок», — каже голова Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб» Марія Петришин.

Довідка. Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» засновано 16 вересня 2019 року. Головну увагу у своїй діяльності громадська організація приділяє питанням жіночого здоров’я ветеранок. За менш ніж рік роботи простору вдалося допомогти понад 25 жінкам, які пройшли війну.

Share.

Leave A Reply