Четвер, 8 Червня

„Геніально” спроєктована велодоріжка

У Львові на перехресті Антоновича — Бандери — Русових спроєктували небезпеку для велосипедистів, — написали у спільноті “Львів без корків”, передає „Четверта студія”. Там велосипедна доріжка врізається просто в… зустрічну смугу автотранспорту.

“Новозбудоване перехрестя Антоновича — Бандери — Русових. Ану б’ємося об заклад, за скільки часу хтось на авто проїде з Антоновича прямо на цю велодоріжку? Моя ставка — раз на тиждень. А за скільки часу буде перше летальне ДТП на цій велодоріжці? Моя ставка — ще до 1 грудня. А за скільки часу буде перше велоридання, що грузовик для розвантаження запаркувався на цій велодоріжці? Моя ставка — не пізніше 15 листопада. Геніальність проєктувальника б’є всі рекорди”, — написав автор допису.

В коментарях львів’яни обурюються, а деякі вже випробували на собі нововведення „транспортних гуру”:

„Це якийсь ідіотський жарт: я з першого разу (автівкою. — Ред.)   проїхала частиною тієї велодоріжки, бо машина фізично не влазить у смугу повороту… і, так, я собі чітко уявила щоденно покалічених роверистів”.

В коментарях місцеві мешканці скаржаться, що мудрагелі-проєктанти позрізали дерева перед будинком, які хоч трошки затримували спеку; що машини знову паркуються на тротуарах:

С.П.

Share.

Leave A Reply