Четвер, 8 Червня

Главі «русской общины» — від «Самопомочі»

Фракція Садового голосувала за надання землі ідейнику «руского міра»

На нещодавньому пленарному засіданні Львівської міської ради партія Садового підтримала виділення землі для російського бізнесмена у Львові Юрія Дюкарєва. І «Самопоміч» — єдина з фракцій у міськраді, яка проголосувала «ЗА» за таке рішення. Щоправда, їхніх 14 голосів забракло для ухвалення рішення, бо потрібно було щонайменше 33.

«Про затвердження ФОП Дюкарєву Ю. М. поділу земельної ділянки на вул. Городоцькій, 321 та надання гр. гр. Гададі С. Б., Сахману А. М., Багану Я. Й. та ФОП Дюкарєву Ю. М. земельних ділянок на вул. Городоцькій, 321», — йдеться у заголовку ухвали, яку на розгляді підтримали лише депутати «Самопомочі».

А саме йшлося про те, щоб «Надати фізичній особі-підприємцю Дюкарєву Юрію Михайловичу земельну ділянку площею 0,0962 га (у тому числі площею 0,0012 га у межах червоних ліній) на вул. Городоцькій, 321 (кадастровий номер 4610136300:05:016:0008) в оренду терміном на

5 років для обслуговування будівлі магазину (код КВЦПЗ 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) за рахунок земель житлової та громадської забудови».

Дюкарєв — голова Російської громади на Львівщині

   ФОП Юрій Дюкарєв — підприємець, більш відомий як голова Російської громади у Львівській області.

Цікавим є той факт, що сам Дюкарєв навіть не звертався у міську раду та депутатську комісію — за нього все зробили підлеглі Андрія Садового.

«На земельну комісію пан Дюкарєв не звертався. Але було звернення управління земельних ресурсів про те, аби надати дозвіл на розподіл земельної ділянки, оскільки там вже є побудований офісний центр. До слова, на цей офісний центр у 2017 році виконком міської ради надав містобудівні умови і дозволив його будівництво», — розповів депутат Львівської міськради від фракції «Європейська Солідарність», член Комісії земельних ресурсів та агломерації в ЛМР Михайло Дідух, пише сайт «ЄС».

Отаман «руского міра» у Львові

«Наскільки я знаю, цей пан Дюкарєв є таким собі отаманом «руского міра» у Львові, він володіє рядом активів у Львові. Наприклад, у Моршині є чи то готель, чи то санаторій «Дюк», який не раз займався проросійським шабашем. Окрім того, вони працюють на розвиток «рускава міра», — каже Михайло Дідух.

Юрію Дюкарєву ще за минулої каденції дали право збудувати офісний центр на Городоцькій, 321. Саме за минулої каденції фракція «Самопоміч» була найчисельніша, депутати Садового мали 33 голоси, це більшість в залі, тобто могли протягти будь-які рішення. Виконавчий комітет минулого скликання також складався із заступників Садового під керівництвом його самого. Тому містобудівні умови ручний виконком за наполяганням мера міг давати будь-кому, навіть якщо цей хтось за Росію в Україні.

Сайт Leopolis.news торік повідомляв, що найбільш затяті прихильники Путіна на Львівщині оздоровлюються саме в готелі-санаторії «Дюк» (м. Моршин), що належить голові російської общини Львівської області Юрію Михайловичу Дюкарєву. Вказана особа заробила значні статки на освоєнні коштів, що їх виділяє російське МІД в Україні, хоч і є власником низки приватних підприємств. Однак і тут російські дипломати схитрували: за кошти для підтримки нібито співвітчизників та просто прихильників РФ вони постійно «відмивають» значні суми на оздоровлення через нього, а реально відпочивають у готелі «Дюк» одиниці з числа найзапекліших місцевих москвофілів (https://leopolis.news/post/15117/rosiyskyy-gumkonvoy-na-lvivshchyni).

Кому незле живеться в «пучине матерой русофобии»

З відкритих джерел інформації відомо, що Юрій Дюкарєв є співвласником низки об’єктів підприємницької діяльності: ТзОВ «ГАЛ-ЕРА» (м. Львів, вул. Плугова, 6), ТзОВ «Лев-Транс» (с. Сокільники, вул. Кривоноса, 3), кооперативно-садівниче товариство «Імпульс», також зареєстрований як ФОП (гуртова торгівля меблями, килимами й освітлювальними приладами), Львівська громадська організація «Російська община Львівської області». На сьогодні є замовником будівництва торгово-офісного центру на вул. Городоцькій, 321 у м. Львові. І це тільки вершина фінансового айсберга, бо значну частину своїх статків пан Юрій переписав на сина — ФОП Дюкарєв Андрій Юрійович.

Один із членів Російської общини навіть увічнив Дюкарєва у своїх поетичних рядках: «В матёрой русофобии пучине, / Где стали даже Пушкина пинать, / Пришлось рождаться Галицкой общине / Народным ополчениям подстать. / С тех пор лета какие миновали / Они войдут в скрижали на века!/ И Дюкарева нынче на штурвале/ Лежит спокойно верная рука».

   Петро Адамик: «Ні в кого з нашої фракції рука не піднялася»

Прокоментувати цю ситуацію «Ратуша» попросила  депутата від «Європейської Солідарності» Петра Адамика, принагідно запитавши, чи вважає він, що позиція у мера нашого міста та його команди проросійською?

«Ми не голосували за це питання. Голосувала тільки фракція «Самопомочі». Чи в них проросійська позиція — це не до мене питання, це в них треба питати. Але те, що цей пан є керівником, чи співзасновником, Російського товариства у Львові — це доконаний факт. Ні в кого з нашої фракції рука не піднялася.  Я далекий від земельних питань, суть ухвали більше знають наші колеги з земельної комісії, але ми всі не голосували, бо вважали, що там був наявний політичний мотив», — розповів Петро Адамик.

На запитання, як голосували за попередньої каденції, коли в 2017 році панові Дюкарєву все ж таки дозволили будувати офісний центр, пан Петро відповів: «В нас тисячі земельних ухвал на рік. Тоді, якщо навіть і голосували, то ця людина ще не проявила себе. Але тепер, перед виборами, він проявився, десь був на ефірах. Тому ми вирішили, що такі речі підтримувати не хочемо і не будемо».

Світлана ПАВЛИШИН

Share.

Leave A Reply