Понеділок, 5 Червня

«Гордість» путіна – на конкурсі в Україні

Росіянин, який служив в армії рф під час війни в Україні, – учасник  українського конкурсу піаністів

Росіянин Станіслав Корчагін –  учасник третього туру українського конкурсу Горовиця. У півфіналі музичного конкурсу росіянин гратиме твори Рахманінова і Чайковського. Про це стало відомо з інформації на офіційній сторінці конкурсу в Facebook.

Засновник видання про класичну музику The Claquers Стас Невмержицький у Facebook звернув увагу на те, що піаніст Корчагін служив у російській армії вже під час розв’язаної рф війни в Україні. Зокрема, в 2014-2015 роках він проходив службу в 154-му окремому комендантському преображенському полку.

   “154-й окремий комендантський преображенський полк  відроджений особисто путіним в 2013 році, за рік до початку вторгнення в Україну.  Це візитна картка росії, обличчя режиму.  Полк активно  допомагає  розвитку угруповання “юнармія” (сучасний “hitlerjugend”). Особиста гордість путіна – полк, що приймає головну участь в усіх найважливіших подіях фашистської держави сучасності”, – написав музикант та активіст Максим Майборода.

Він також додав, що Корчагін є викладачем державної російської академії музики ім. Гнесіних.

Наразі представники оргкомітету  конкурсу  Горовиця жодних коментарів щодо ситуації не надали. На сайті конкурсу зазначено, що новий формат, згідно з яким конкурс є відкритим для музикантів усіх національностей, схвалений міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком і мером Києва Віталієм Кличком.

Нагадаємо, міжнародний конкурс молодих піаністів ім. Горовиця був заснований у 1995 році. Названий на честь видатного митця і легендарного піаніста Володимира Горовиця, який народився і навчався у Києві. Цьогоріч через війну проходить у Женеві (Швейцарія), фінал має відбутися 21 квітня.

Фото з соціальних мереж Станіслава Корчагіна

Share.

Leave A Reply