Понеділок, 5 Червня

«Ігри нескорених» у Львові

У Львові відбулися найбільші ветеранські національні змагання «Ігри нескорених». Участь у них взяли 223 військових  чи ветеранів з 24 областей України, повідомляє пресслужба ЛМР.

   Ветерани змагалися на 2 локаціях у 9 видах спорту. Першого дня нескорені змагались у пауерліфтингу, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах та баскетболі на візках. Другий змагальний день складався із стрільби з лука, велоспорту, плавання та настільного тенісу. Близько 60% учасників цьогоріч вперше змагалися у «Іграх нескорених».

   Нагадаємо, що минулого року на мультиспортивних змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів «Ігри нескорених», що стартували у Гаазі, українських спортсменів зустрічали з гучними оваціями. Захоплення нашими спортсменами викликано найперше тим, що більшість членів команди прибули безпосередньо з передової.

Для довідки. Invictus Games започатковані в 2014 році принцом Гаррі та вперше були проведені у Лондоні (Великобританія). У них взяли участь близько 300 спортсменів із 13 країн, які воювали разом зі Сполученим Королівством у останніх військових кампаніях. «Ігри нескорених» 2023 відбудуться у Дюссельдорфі (Німеччина) з 9 по 16 вересня під девізом «ДІМ ДЛЯ ПОВАГИ». Україна долучилася до «Ігор нескорених» у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада. Збірну України в 2023 році будуть представляти 24 спортсмени з числа військовослужбовців та ветеранів війни, які отримали травми, захворювання та поранення під час виконання службових обов’язків в зоні бойових дій.

Фото видання «Твоє місто»

Share.

Leave A Reply