Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Львів стає більшим

Львів стає більшим

Територія Львова збільшилася на 86 гектарів. За внесення земель Сокільницької сільської ради та Зимної Води у межі міста Львова проголосували депутати під час сесії Львівської міської ради 19 травня. Приєднання територій до міста відбулося зі згоди сільських рад. 


Щоправда, йдеться не про цілі села, а лише про дві невеликі ділянки на території цих сільських рад, зокрема, про земельну ділянку площею майже 29 га на території Сокільницької сільської ради та земельну ділянку площею приблизно 57 га на території Зимноводівської сільської ради. Як зазначено в ухвалі, яку прийняли депутати, землю включено «з метою впорядкування питання раціонального використання земельних ресурсів міста Львова».

«У межі Львова долучили землі Сокільницької сільської ради, які попередньо були викуплені під смугу аеродрому. Це рішення було цілком формальним, оскільки ця земля вже була у комунальній власності Львова. Не може бути частина аеродрому у Львові, а частина — в Сокільниках.

Щодо Зимної Води, то йдеться про мікрорайон Білогорща. Адміністративно ця територія належить до Львова, але за земельно-кадастровими даними, ця територія не відомо, як опинилася в Зимній Воді. Фактично, цією територією опікувався Львів. А от у людей були труднощі — вони не могли приватизувати свою власність — рішення про приватизацію земельних ділянок було прийнято, але вони не могли одержати Державного Акту. Включивши цю територію в межі міста, ми нарешті вирішили це питання», — зазначив голова комісії з питань землекористування Львівської міської ради Олег Махніцький.

Депутат також додав, що зараз тривають переговори з навколишніми селами щодо долучення їх територій до меж міста. Втім, сільські ради наразі виступають проти внесення їх до Львова.

Наталя ГОРБАНЬ
 Опубліковано : 26.05.11 | Переглядів : 1414

Читайте також:
Обличчя номера

Oblyccja.jpg">

Завантажити номер

 
Календар
« Тра.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
Реклама