Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Народні “Олені” у Львові
Народні “Олені” у Львові

Концерт вінницького гурту “ТіК” 27 квітня у львівському цирку, в межах третього всеукраїнського “Народного туру” розпочався запальним драйвовим вступом духових інструментів, а також оплесками львів’ян. А вже далі були — “Білі троянди” та інші хіти. Саме для цього туру склад гурту збагатився міні-оркестром духових, які періодично виконували соло на сцені й додавали автентичності й ностальгійності. 


“Мідь є мідь”, — сказав соліст “Тверезості й культури” Віктор Бронюк під час прес-конференції після концерту і додав: “Ми хотіли показати, якою багатою є музична культура Вінниччини, в якій поєдналися мотиви українського Поділля, а також молдавські, єврейські, циганські мелодії, тому залучивши виконавців, які цією музикою живуть”. 

На сцені цирку того вечора виступало 12 осіб, в ексцентричних костюмах (завершили концерт у жовтих ґумаках, з допомогою яких “інспектували” львівські дороги напередодні “Євро-2012”) і з позитивною енергетикою. А по той бік сцени — зала, заповнена різного віку глядачами, зокрема й дуже маленькими дітьми (на вигляд років 2 — 3, дехто навіть спав у кріслі). Навряд чи це були шанувальники гурту, мабуть, радше діти тих батьків, які не переймаються впливом гучних децибелів на своїх нащадків. 

А доросла львівська публіка співала, танцювала, “відривалася” під “Сосюру”, “Загребельного”, “Старшого сержанта міліції”, “Оленів”, “Ще НВУ” (“Ще не вмерла Україна”), “Чоловіче щастя”, “Тихую” та заслухалася ліричним “Апрєлем” (“Ще так далеко до зими”)... Методом народного голосування визначили три пісні, що прозвучали на біс: “Сірожино пірожино”, “Вчителька”, “Свєта”.

Віктор Бронюк нагадав журналістам, що невдовзі — 5 років від часу появи гурту “ТіК”: “2 червня 2005 року ми попросилися виступити перед концертом у Вінниці гурту “Таліта Кум”. Тепер вирішили віддячити за ту нагоду, яку колись отримали самі і якою скористалися. Ми запропонувати молодим виконавцям виступити на нашому концерті, і для цього їм було потрібно надіслати з 1 по 31 березня відео (не обов’язково зняте професійно, можна мобільним) з кавером на одну з наших пісень”. У Львові виступав львівський гурт “Бандіт”, який виконав свої пісні і кавер тіківського “Алкоголізму”. А фіналіст проекту “Шанс” Владіслав Левицький запропонував ліричну й цікаву інтерпретацію пісні “Свєта”.

Видавши два альбоми — “ЛiтераDYPA” та “тиХИЙ”, нині “ТіК” має напрацювання й на третій диск (зокрема й популярні “Сірожино пірожино”, “Чоловіче щастя”). Виходити на російський шоу-бізнесовий ринок наразі не мають наміру. “У Росії пропонують співати російською. Наразі не бачу в цьому жодної потреби. Крім того, як перекладеш російською “Оленів”?” — каже лідер гурту. А щодо ставлення до “ТіКу” в різних частинах України (тур охоплює 25 міст), то, за словами Віктора Бронюка, концерти добре приймають і на сході, і на заході.

Наталя ДУДКО,
фото Наталі ГОРБАНЬ

 Опубліковано : 29.04.10 | Переглядів : 1657

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Тра.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Реклама