Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
«Хтось прийде і висмикне собі до обіду морквинку — будь ласка»
«Хтось прийде і висмикне собі до обіду морквинку — будь ласка»

Кожен охочий зможе вирощувати  овочі та виноград у парку «Знесіння»
На південних схилах Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» (з боку вулиці Стрілецької, над кераміко-скульптурною фабрикою) уже в травні наступного року планують посадити кущі винограду. 

   Імовірно, це буде «Ізабелла», найбільш зимостійкий та невибагливий для догляду сорт. «Усі знають «Ізабеллу», — пояснює вибір сорту ландшафтний дизайнер Сіґне Канґур (Естонія), яка разом з екологом Лєаною Фріш (Німеччина) приїхали на запрошення парку як волонтерки Глобальної освітньої мережі GLEN і розробили ескізний проект облаштування території. — Оскільки ці виноградники мають бути публічні та відкриті, вирішили обрати сорт, відомий у регіоні, стійкий до холоду, простий для вирощування». Лєана Фріш додає, що важливим є історичний аспект, адже саме такого типу виноград ріс на цьому місці ще в XVI ст. Обом дівчатам виноград «Ізабелла» подобається, адже має неповторний смак і аромат. 

   Виноград потребує певного періоду від часу висаджування до збирання врожаю, тому на розчищеній півгектарній території парку облаштують також ділянки для овочівництва. Встановлять спеціальні короби з піднятим дном (щоб не перекопувати територію й не робити її незручною для відвідувачів), у яких ростимуть різні овочі: капуста, буряк, морква. Завдяки піднятому дну овочі не контактуватимуть із ґрунтом, що сприятиме екологічності овочів. «Базова ідея використання території — соціально доступне місце. Кожен, хто хоче, може прийти і попрацювати, не маючи великих претензій до результату, не фіксуючи за собою землі ані продукції, — коментує Лєана. — Людина тішиться, що вміє обробити землю, знає, коли і як посадити, виростити, а урожай — загальнодоступний. Хтось прийде і висмикне собі до обіду морквинку — будь ласка».  

   Міське садівництво сьогодні популярне в Європі, є дуже багато варіантів міських садів-городів. «Деякі концепції передбачають вільний доступ до вирощеного, інші — продаж за незначну плату. Ідея — надати людям змогу попрактикуватися, задовольнити свій потяг до землеробства, а форм набуває різних, — розповідає Лєана. — Іноді меценати постійно оплачують виготовлення коробів, постачають землю, якісне насіння, а є приклади, коли вирощені овочі постачають маленьким локальним ресторанам, заробляючи на підтримання в доброму стані грядок і системи загалом». Сіґне зазначила, у Львові волонтерки натрапили на приклади міського городництва: люди організували «грядки», вирощують овочі, дехто замість контейнерів використовує автомобільні шини. Застосовуючи різноманітні місткості, легше поміняти землю, крім того, такий город можна забрати зі собою і перенести в інше місце.  Як розповів заступник директора з освітньої діяльності парку «Знесіння» Олександр Завадович, у минулі століття у Винниках і у Львові вирощували виноград і робили вино, потім ця діяльність поступово занепала, бо і конкуренція була висока, й умови природні не є ідеальні для вирощування хорошого сорту винограду. Але тенденції збереглися, приватні виноградники на подвір’ї люди успішно вирощують, попри кліматичні умови тощо.

   За словами Сіґне, територія парку дуже цікава, має перемінний рельєф, є дуже гарна південна експозиція, де допізна сонце, деякі тераси лишилися зі старих садів-городів, їх треба буде лише відновити-зміцнити (там, де заплановано терасований спосіб посадки). Проект передбачає встановлення лавочок, місця для вогнища і геологічну стежку. Заступник з технічного забезпечення «Клубу виноградарів Прикарпаття» Василь Зварич у рамках проекту прочитав лекцію «Як вирощувати виноград. Програма для початківців», а навесні всіх зацікавлених запрошують викопувати ями для саджанців (30-50 штук обіцяє надати клуб «Виноградарі Прикарпаття»), садити виноград та інші овочі. 

Наталя ДУДКО

   Олександр Завадович, заступник директора з освітньої діяльності парку «Знесіння»:  

— Реалізуючи проект, спершу зібрали історичний та інший довідковий матеріал, щоб переконатися, що це справді доречно і цікаво — відродити у Львові виноградарство. Потім оглянули занедбані дерева, кущі, чагарники, металеві поржавілі огорожі. Ця територія — колишні тимчасові сади, люди перестали їх використовувати. Тепер тут був хаос, сміття, голки. Розчищення території як мінімум дає змогу зробити безпечнішою і цікавішою цю частину парку. Також це добрий шанс поступово урегулювати землекористування, земельні відносини. Якщо запропонуємо людям таку соціальну модель, можливо, поступово зменшаться претензії до земельних ділянок, бо це також часто стає точкою конфлікту. Їх нелегально перепродують, починають щось вирощувати і конструювати, так з нуля часом виростає конфлікт. Якщо парк облаштує цю зону, люди, ймовірно, вже не матимуть на неї претензій.   Ми подали заявку у Львівську міську раду, щоб відповідна комісія оглянула дерева і визначила, які з них хворі або всохлі і їх можна забрати, також є правило, що дерева, менші за певний діаметр, можна усунути. Трест господарства «Зелений Львів» розпочав розчищення. 10 жовтня відбулася толока, зрізані дерева повідтягали, посортували, частину території вже розчищено. Наступний етап — завершити розчищення  та оформлення території і навесні спробувати посадити виноград. Років через три могли б сподіватися на урожай. А тим часом можна буде попрактикуватися в овочівництві у заздалегідь заготовлених коробах».

Дев’ять фактів про вирощування винограду

   1. Найважливіше — правильно вибрати сорт. Привезений з Одеси чи Закарпаття навряд чи приживеться тут, бо інакші ґрунти, клімат. Для нашої місцевості підходять надранні, ранні, ранньосередні сорти. Клуб «Виноградарі Прикарпаття» визначив так звані районовані сорти, які добре дозрівають у нашому регіоні. Зі столових укривних сортів добре зарекомендували себе «Аркадія», «Восторг», «Агат донський», «Гарольд», «Ювілей Новочеркаська», «Плевен», з неукривних технічних — «Гібрид білий» (або «Дублянський»).
   
2. Технічні сорти (плоди мають тільки шкірку і сік) вирощують для виготовлення соку, вина. Столові — для їжі, вони відрізняються розміром, смаком і наповненням (мають шкірку, м’якоть і значно менший процент соку). «Ізабелла» належить до універсальних, проміжних сортів, ще не столовий і вже не технічний. Має своїх поціновувачів, бо жоден інший виноград не пахне. Водночас є чимало тих, кому смак «Ізабелли» не подобається. 
 
  3. Висаджувати молоді однорічні саджанці треба не раніше середини травня, щоб оминути весняні приморозки. Молоді саджанці треба притінити з південного боку. На третій рік виноград може зацвісти і давати перше гроно, але рекомендують зламати перший цвіт, щоб уникнути навантаження на кущ. Є спеціальні підвійні сорти, коріння яких не боїться філоксери (у нашій місцевості цього шкідника нема, а у Франції свого часу через нього викорчували і спалили понад половину всіх виноградників), і на них прищеплюють культурні сорти.  
 
  4. Дикі сорти винограду можуть рости на 20 метрів вглибину, доки не знайдуть воду. Тому на них добре прищеплювати столові. Не варто викидати старі кущі, на них можна прищепити культурні сорти, і вже наступного року рослина плодоноситиме. 
 
  5. Розумне обрізання покращує виноград. Обрізати й пересаджувати можна після того, як опаде листя. Виноград має рости не там, де хоче (на черешні, на вишні), а де вирішив виноградар. Не садіть виноград за десять метрів навколо горіха, бо коріння цього дерева дуже розростається.
   
6. Немає такого сорту винограду, що посадив і забув. Навіть «Ізабеллу» треба проріджувати, підживляти. А якщо неукривний сорт накрити, урожай буде кращий, бо рослина не витрачатиме сил на боротьбу з морозом. Саджанці рекомендують купувати в перевірених людей чи організацій. Зважайте на якість і величину кореня. Основні вимоги до винограду: стійкість до хвороб, якісне дозрівання, збереження цілісності ягід (щоб не тріскали від перенасичення вологою).

   7. Щоб виноградна лоза добре перезимувала, треба, щоб вона визріла (стала коричневою), тому всередині серпня, переставши вносити гній і перегній, починають додавати калійні добрива (попіл). Також важливо вчасно зібрати врожай, а ще рекомендують інтенсивно полити рослини перед настанням зими (не тільки виноград, а й усі кущі, дерева).

   8. Можна багато подивитися відеоматеріалів, прочитати порад. Але доки не прийдете і не візьмете до рук лозу, ваші знання залишаться теорією. Виноградар Микола Курдюмов пише, що начитався інформації, узяв секатор, підійшов до куща, а там зовсім не так, як у книжці. У кожного виноградаря лоза виросте інакше, ніж на малюнку. 

9. Щоб зробити якісне вино з «Ізабелли», винороби рекомендують крейдою знімати кислотність. Рекомендують застосовувати лише сік, без слизу, шкірок. Якийсь час тому з’явилася інформація, що вино з «Ізабелли» не можна споживати, бо в процесі бродіння утворюється метиловий спирт, який шкодить печінці, зору. Невідомо, чи ці відомості правдиві, чи елемент боротьби конкурентів. Адже давно триває війна між виноробами Франції та Америки, а «Ізабелла» — американський сорт, американці свого часу почали свою продукцію активно експортувати, навіть конкурують із Францією.  
 Опубліковано : 12.11.15 | Переглядів : 3973

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Сер.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
 
Реклама