Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
#ЯпротиПоборівВОсвіті
#ЯпротиПоборівВОсвіті

В Україні триває всеукраїнський флешмоб #ЯПротиПоборівВОсвіті, що об’єднав батьків одразу з тридцяти міст. Основна мета такої ініціативи — привернути увагу до проблеми поборів у навчальних закладах та галузі загалом і навчитися правильно реагувати на схожі інциденти. 

   «Батьки справді не можуть витримати, бо в нас це вже не побори, це вже навіть не благодійна допомога, це вже навіть більш шахрайство. І батьки вже настільки змучилися від того, що вирішили провести от таку акцію, щоб звернути увагу на цю проблему», — каже голова Батьківської ради Львівщини Олена Пономарева.
   За її словами, вони вирішили показати батькам з усієї України, котрих часто змушують давати всілякі матеріальні «подяки», що вони не самі, що в таких ситуаціях не треба мовчати. Що цю систему потрібно ламати. 

   «Лілія Гриневич у нас так гарно розповідає, що все це у нас у жодному разі не примусово, що це все добровільно і що «Закон про освіту» — він відрегулює». А що він відрегулює? Залишить далі батьківські комітети, які перетворилися в бандитські формування? Які взагалі є нелегітимні. Немає жодного документа. Вони навіть не знають, що немає тих законів, на підставі яких ці примірні положення про створення батьківських комітетів», — зазначає Пономарева. І додає: «Ми не даємо спокою ні Міністерству освіти, ні комітету Верховної Ради, ні на місцях міській владі. Наприклад, у нас, у Львові. У нас витрачається (кошти. — Авт.) на все що завгодно, крім медицини і освіти».

Олег ГАЛІВ

 Опубліковано : 07.06.17 | Переглядів : 248

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Тра.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
 
Реклама