Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Без шансів
Без шансів

Після двох поразок в Харкові у фінальній серії з водного поло, у львівського «Динамо» права на помилку не було. Однак третій матч фіналу був без інтриги. Впевнена та логічна перемога «Слобожанця», який у підсумку вдруге поспіль завоював золоті медалі чемпіонату.

Напередодні матчу експерти та вболівальники вірили в те, що львівські ватерполісти зможуть переломити хід серії і виграти «золото» чемпіонату. Однак уже на старті поєдинку у «динамівців» щось пішло не так. Вже в середині першого періоду львів’яни «горіли» — 0 : 2.

Втім, на якийсь період гри (щоправда, тривав він не надто довго) здалося, що нарешті «Динамо» віднайшло свою гру й ось-ось має настати злам на користь львівської команди. Але не так сталось, як гадалось. Зусиллями Дядюри та Грішина «динамівці» зуміли зрівняти рахунок у матчі, але далі львів’яни кудись пропали. На майданчику були помітні лише слобожанці. Справа в тому, що в звітній грі «динамівці» примудрилися впродовж третього і четвертого періодів взагалі не закинути жодного м’яча. А ось харків’яни змогли тричі засмутити кіпера «динамівців», і таким чином поховати всі надії львів’ян на перемогу. Наприкінці гри «динамівці» ще й не реалізували пенальті, Дядюра поцілив у поперечину. Це був остаточний крах усіх бажань та очікувань львівських уболівальників. Харків’яни другий рік поспіль тріумфували в чемпіонаті України. Це дуже негативна тенденція. Прикро вражає також те, з якою легкістю та простотою три поєдинки фіналу виграли слобожанці. Інтриги у фінальних поєдинків просто не було. І це при тому, що впродовж сезону «динамівці» тричі перемагали харків’ян. Цілком можливо, що тренерський штаб «Динамо» не на той час вивів команду на пік форми. У фінальних поєдинках не дуже якісно себе проявили молоді ватерполісти. Необхідно підсилити атакувальну лінію команди. Роботи багато, потрібно реабілітовуватись перед уболівальниками. Однак посипати голову попелом також не варто. Попереду ще матч за Кубок України, Суперкубок. Треба готувати команду до наступного сезону і повертати чемпіонство до Львова.