Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Нова ера «Карпат»

В першому турі Прем’єр-ліги з футболу, львівські  «Карпати» в рідних стінах розписали мирову із «Зіркою» з Кропивницького. В дебюті зустрічі Чачуа вивів «зелено-білих» уперед, однак в середині другого тайму гості з пенальті зрівняли рахунок у матчі. В підсумку, закономірна нічия — 1 : 1.

Поєдинок із кропивницькою «Зіркою» вселяв значні надії. Найперше вболівальники дуже хотіли побачити в дії всіх новачків команди. Та й, по правді, в цьому матчі вболівальники мали змогу на власні очі побачити оновлені «Карпати».

У місті Лева розпочалась нова ера футболу — «південноамериканська». В стартовому складі львів’ян вийшло одразу чотири новачки. Вже на перших хвилинах матчу «зелено-білі» зуміли неабияк задовільнити львівську публіку. На п’ятій хвилині матчу, після діагональної передачі Ксьонза, прийняв м’яч Чачуа і  пробив у ближній кут — 1 : 0. Далі «карпатівці» продовжили гру в тому ж ключі.
Швидкі передачі, команди грали практично без центру поля. Однак моментів створювали обмаль. Дуже непогано на вістрі атак господарів виглядав новачок команди Аркес, саме він роздавав усі передачі, виступав своєрідним диригентом атак «зелено-білих». В першому таймі випадав із гри ще один новобранець львів’ян Рібас, йому ніяк не вдавалося знайти спільну мову з півзахисниками «Карпат». Несподівано «Зірці» вдалося зрівняти рахунок. Буквально на рівному місці Перейра зачепив м’яча рукою у власному карному, арбітр призначив пенальті. Загальський із точки пробив сильно і влучно, у Мисака шансів не було.

Ще до перерви хлопці Наварро мали кілька непоганих нагод вийти знову вперед, але чогось забракло. У другому таймі футболісти з Кропивницького «глухо» сіли в оборону і відверто почали грати на відбій. Львів’янам було дуже важко долати такий насичений захист суперника. Команда Монарьова не вискакувала зі штанів, а провела матч на своєму досить середньому рівні. Без крутих моментів, красивих розіграшів і запаморочливих комбінацій. Вболівальники «Карпат» гнали своїх улюбленців уперед, але, як не намагались «зелено-білі» щось створити біля воріт Паста, зусилля були марні. Господарі тиснули з усіх сил, але ні навіси, ні простріли, ні спроби прорватися через центр не приносили бажаного результату. Фактично, у «Карпат» не було моментів, щоб забити, зрештою, як і в гостей. Склалось враження, що у другому таймі обидві команди не грали у футбол, а мучились. Під завісу матчу Наварро провів кілька замін. Грисьо та Кльоц команді ні чим не допомогли. А от новачок команди Роман Дебелко дуже активно увійшов у гру, і мав вигляд куди кращий, ніж у Рібаса. Отож, цілком ймовірно, що вже у наступному турі коломиянин вийде у старті.

Після поєдинку наставник «Карпат» Серхіо Наварро особливих претензій до своїх хлопців не мав. «Цілком задоволений тим, що показали мої гравці. Ми тепер у процесі навчання. Хочемо досягти кращого, але це легко не дається. Сьогодні був тільки початок. З початку гравці хвилювалися, але в кінцевому підсумку все було добре. Моїм гравцям не вистачало тільки часу, щоб налагодити взаємодію. Згодом усе це прийде», — розповів керманич «зелено-білих». А й справді, дорікнути львів’янам у браку бажання не можна. Потрібно також розуміти, що йде тотальна перебудова команди — нові футболісти, тренери, нова атмосфера. Потрібен час. Але чи готові чекати фанати «Карпат»? Наставник «Зірки» Роман Монарьов зазначив, що рахунок у матчі цілком логічний. «Перші ігри зазвичай непрості, ми знали, що буде важко. «Карпати» провели хорошу селекцію, є у них зміни, є мотивація. Ми свідомо грали від оборони. Щось вийшло, щось ні. У нас є проблеми зі селекцією. Ми працюємо в цьому напрямі, може, будуть нові виконавці, для того, щоб ми дивилися вперед більш впевнено. Так, ми віддали ініціативу, але загалом рахунок по грі», — розповів наставник гостей. Отож, роботи в «Карпатах» — непочатий край. Однак надія на перспективу та на Лігу Європи є. Вже в неділю «Карпати» вдома прийматимуть полтавську «Ворсклу». В міжсезоння полтавці також непогано підсилились, тож поєдинок обіцяє бути дуже цікавим. Початок матчу о 17:00. Гра відбудеться на стадіоні «Україна».