Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
«Карпатівська» ганьба

Львівські «Карпати» без шансів поступились ФК «Маріуполь». Підопічні Наварро мучились дев’яносто хвилин, дістали три сухі м’ячі від маріупольців і… з ганьбою повернулись до Львова.

На матч із маріупольцями тренер «Карпат» вирішив вдатися до нових експериментів та відрядив на правий фланг півзахисту Ігоря Худоб’яка. Зі старту також вийшов і Ді Франко, який діяв під Дебелком. А от Федецький у цьому матчі діяв в опорній зоні. Справа ж у захисті був Денис Мірошниченко. Доповнили оборонну лінію Кортеджано та Нестеров у центрі та Лебеденко зліва. Роман Підківка зберіг місце в основі. Знову «дикі» експерименти в обороні «зелено-білих», які насправді ні до чого путнього не привели. Розпочали матч маріупольці дуже активно, натомість «зелено-білі», схоже, дуже втомились від неблизької дороги до Маріуполя, бо вийшли просто «розібраними». Вже на десятій хвилині азовці повели в рахунку після того, як Болбат із правого флангу виконав подачу в центр штрафного майданчика. Чурко перестрибнув Чачуа та головою пробив точно в «дев’ятку». А ще через кілька миттєвостей Чурко виконав сильну подачу та влучив у Лебеденка, від голови якого м’яч опинився в сітці воріт Підківки. Ба більше, одразу ж по тому «карпатівці» мали змогу пропустити третій м’яч. Лише на тридцятій хвилині львів’яни хоча б якось оговтались. Після розіграшу кутового м’яч упав на кут воротарського майданчика до Нестерова, проте Худжамов прийняв удар на себе. До кінця першого тайму львів’янам ще однин раз вдалося потурбувати воротаря господарів, проте удар Ді Франко був не з таких, які можуть створити проблеми для голкіпера маріупольців.
   В перерві матчу Наварро мусів внести якісь корективи в гру своєї команди. Замість Чачуа, вийшов Аркес. Кілька непоганих можливостей відквитати один м’яч мав Худоб’як, але знову врятував Худжамов. А от маріупольці дуже вдало діяли на контратаках, було помітно, що за потреби господарі можуть додати в активності, і тоді львів’янам буде знову непросто. Кілька разів на побачення міг вискочити Фомін, постійно нагнітав ситуацію Болбат. Власне, Сергій і поставив крапку вже в компенсований арбітром час, коли після скидки Рудики втік від захисників та не залишив шансів Підківці. 3 : 0. Ганебна гра «зелено-білих». Дуже насторожує фізична готовність футболістів, про малюнок гри взагалі не йдеться. Після матчу фанати львівських «Карпат» влаштували серйозну розмову з футболістами своєї команди. Ультрас, які подолали нелегкий шлях до Маріуполя, кричали з гостьової трибуни: «В Кубку програєте — буде погром! Підійшли п’ять чоловік зі всієї команди. Де ті легіонери?», — кричали фанати. Артем Федецький, який повернувся до «Карпат», спробував заспокоїти фанатів і поаплодував їм. Такі обурення цілком зрозумілі, люди їздять на виїзди, а команду розривають. Легіонери просто неготові до гри.

«Ми, як завжди, добре почали гру. Однак припустилися помилки, і суперник забив гол. Ми знову почали контролювати м’яч, але далі помилялися. А за помилки у футболі карають. Другий тайм ми провели краще. У нас були хороші моменти, але не змогли їх реалізувати», — виправдовувався тренер «левів» Наварро. Шкода дуже, що іспанець не бачить того безладу, який панує в колективі львівського клубу. Окрім того, Наварро ніяк не критикує своїх підопічних. В останніх матчах нападник Рібас узагалі нічого не показував на полі, однак в іспанця інша думка. «Себа готовий грати в стартовому складі «Карпат». Сьогодні він розділив ігровий час зі своїм партнером по команді», — розповів наставник «Карпат».

А ось наставник маріупольців Олександр Севідов, цілком зрозуміло, залишився задоволений діями своїх підопічних. «Заслужена перемога «Маріуполя». Ми були сильніші впродовж всієї гри, за винятком невеликого відрізка в кінці першого тайму. Весь інший час ми були сильніші. Привітав хлопців із заслуженою перемогою. Вони виклалися сьогодні на поле повністю! Хоча було непросто грати в таку спеку. Ми сьогодні «працювали» на хороших швидкостях. Це радує. Але були відрізки, коли ми дозволяли суперникові перехопити ініціативу. У домашніх іграх, вважаю, це занадто велика розкіш для нас. Нам треба готуватися до більш серйозних ігор, чекаємо приїзду київського «Динамо». Ми «опустилися» трохи глибше, бо розуміли, що «Карпати» з найперших хвилин другого підуть уперед — їм треба було відіграватися. Ми розраховували, що звільняться зони для контратак. А те, що наші флангові гравці можуть дуже добре вибігати в швидкі атаки, не є секретом. Тому це була усвідомлена тактика. Так, ми збивали темп, але в такій грі це був виправданий крок», — розповів Севидов.

Що ж далі буде з «Карпатами»? Вже у наступному турі «зелено-білі» вдома прийматимуть «Олександрію». Однозначно, цей поєдинок може стати останнім для заробітчан. В останніх матчах «Карпат» на трибунах можна було помітити Мирона Маркевича. Цілком ймовірно, що вже невдовзі легендарний тренер очолить «Карпати». Після матчу в Маріуполі Мирон Богданович був неабияк розчарований грою «Карпат». «Я б порадив селекційній службі «Карпат» попрацювати щодо комплектації. Тому що, який би тренер тут не працював — я не бачу багато футболістів рівня Прем’єр-ліги. Це тепер основне питання, бо наразі ні нападників, ні захисників немає. У Львові повинна бути серйозна команда, а те, що є тепер… І справа не в тому, хто їх тренує, просто дуже низький рівень футболістів», — прокоментував Маркевич. Дуже хочеться, щоб «Карпати» нарешті оговтались і показали справді якісну гру та результат. Бо і у вболівальників може увірватись терпець.