Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
«Рада співвласників житла» долатиме проблеми!
«Рада співвласників житла» долатиме проблеми!

Найактивніші голови ОСББ та мешканці Львова об’єднались та заснували громадську організацію «Рада співвласників житла». Представники новоствореної організації переконані, що лише спільними зусиллями їм вдасться вирішити низку проблем, які є, по суті, однакові для більшості мешканців.

   Як зазначив член правління ОСББ «Світлиця 46» Юліан Сліпецький: «Щодня кожен із нас стикається з незліченною кількістю проблем, зокрема у сфері житлово-комунальних послуг, ремонтів будинків, в облаштуванні дворів, створенні та управлінні ОСББ,  отриманні технічної документації, приватизації земель під ОСББ, незаконних забудов. Тож основна мета ГО «Рада співвласників житла» — захищати співвласників житла у Львові від неправомірних дій місцевої влади, енергетичних монополістів, а також інформувати мешканців про їхні права, можливості для реалізації ідей».

   Один із співзасновників громадської організації, голова ОСББ «Антонича, 22» Юрій Бегляров додав: «Також предметом діяльності нашої «Ради» є можливості дофінансування будинків, де створене ОСББ, спільна боротьба з монополістами ринку в сфері надання житлово-комунальних послуг з  постачання. Ми вже маємо успішну практику спільної боротьби з незаконними діями «Львівгазу», із встановленням без волі мешканців загальнобудинкових газових лічильників, та обстоювання своїх прав у судових інстанціях. Юридична підтримка співвласників багатоквартирних будинків — це також одна із основних сфер нашої діяльності».
   Голова ОСББ «Драгана, 30» Галина Лемець наголосила, що члени громадської організації також активно вирішують соціальні проблеми, зокрема допомагають людям із неповносправністю, беруть участь у розробці проектів для Громадського бюджету міста Львова, і продовжила: «Ми готові співпрацювати не тільки з об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків але й з житлово-будівельними кооперативами, звичайними мешканцями Львова, які мріють жити в кращих умовах, з іншими громадськими організаціями. Спільно з активними членами нашої Ради — Назаром Лемцем та Оксаною Кобрин — ми ініціювали п’ять проектів, які стосуються благоустрою прибудинкових територій, встановлення дитячих та спортивних майданчиків тощо. Нині намагаємось, разом з активістами, допомогти учасникам інтеграційного театру «Картинка» зі Львова взяти участь у міжнародному фестивалі інклюзивних театрів у Ризі, отож поле діяльності нашої «Ради» дуже широке!».

   «Рада співвласників житла», запрошує  усіх небайдужих долучатись до офіційної сторінки у мережі фейсбук.
Х. С.

 Опубліковано : 30.08.17 | Переглядів : 827

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Жов.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
 
Реклама