Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
«ЛОС КАРПАТОС»?

Львівські «Карпати» знову зганьбились. В черговому турі чемпіонату України з футболу леви, чи то вже вівці, були биті рівненським «Вересом». «Зелено-білі» вже вкотре продемонстрували жалюгідну гру в обороні та в атаці. Апогеєм такого знущання над львів’янами стало звільнення головного тренера команди.

Безперечно, західне дербі з рівненським «Вересом» і мало показати, чи пацієнт живий, чи вже зовсім мертвий. До цієї гри рівняни підійшли у дуже хорошому настрої. Команда львів’янина Вірта у цьому чемпіонаті демонструє дуже змістовний футбол. А ось для «Карпат» це був черговий шанс хоч якось реабілітуватись. «Зелено-білі» розпочали поєдинок дуже впевнено. Непогано пробивав з-за меж штрафного майданчика Гуцуляк. Пізніше Лобай із вигідної позиції не влучив у ворота. Однак уже не вперше львів’ян вистачає лише на перші двадцять хвилин у матчі. Надалі ініціативу в зустрічі перехопили футболісти «Вересу». В середині тайму капітан гостей Борзенко після кутового відкрив рахунок у матчі.

До перерви «червоно-чорні» зуміли відзначитись ще раз. Роман Підківка збив у карному майданчику екс-карпатівця Федорчука, арбітр вказав на позначку. Пенальті впевнено реалізував ще один екс-гравець «Карпат» Сергійчук. Після перерви Серхіо Наварро змінив одразу двох гравців — Артема Федецького та Фернандо Тіссоне. Замість них, вийшли Денис Мірошниченко та Дмитро Кльоц. Але від цих змін гра львів’ян стала ще гірша. Гості зуміли відзначитись утретє. Кобін зухвало «обікрав» незграбного оборонця «зелено-білих» Кортеджано і точно відпасував на Степанюка — 0 : 3. На цьому «червоно-чорні» не зупинились. Сергійчук, Кобін з пенальті та Геннадій Пасіч довели рахунок у матчі до непристойного — 0 : 6. Все ж таки «Карпати» зуміли забити гол престижу, відзначився Карраскаль. Після гри вболівальники «Карпат» зняли футболки з гравців. «Карпати» фізично, психологічно нині дуже слабкі. Команда просто не біжить, не має ніяких комбінацій. Незрозуміло, що взагалі роблять футболісти на тренуваннях. Всі очікували, що Наварро подасть у відставку після матчу. Однак іспанець не має наміру самовільно покидати клуб.

Вже наступного дня в ЗМІ з’явилась інформація, що Серхіо Наварро звільнили з «Карпат», а новим наставником львівського клубу призначено Сергія Зайцева. Втім, на момент виходу газети на офіційному сайті клубу не було підтвердження цієї інформації. Ба більше, в.о. генерального директора «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький у коментарі газеті «Ратуша» запевнив, що наразі Наварро не звільнено: «Я не підписував ніяких наказів, а те що говорять у ЗМІ… На сьогодні ні головний тренер, ні тренери — ніхто заяви не подавав. Є розмови, а що воно буде... Доживемо до завтра — побачимо. Команда програла 1 : 6, і пішли розмови. Поки що все на стадії розмов». Отож, остаточно невідомо, хто ж очолює «Карпати». Але наразі команді терміново потрібно вибиратись із цієї ями, бо терпець уболівальників не безмежний. Наступний матч «Карпати» зіграють на виїзді проти луганської «Зорі» у неділю, 17 вересня.