Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Перемога над дебютантом

Львівська «Енергія» здобула дуже непросту перемогу над дебютантом футзальної першості — командою «Епіцентр К Авангард». Після цієї важливої звитяги підопічні Легчанова перебувають на четвертій сходинці в турнірці.

Вже в дебюті зустрічі одесити перевірили на міцність перекладину воріт «енергетиків». «Зелено-білі» відповіли голом на цю зухвалість гостей. На третій хвилині Віталій Радевич був перший на добиванні після удару Олега Гасюка і відкрив рахунок у цьому матчі. Але вже через чотири хвилини гості зуміли зрівняти рахунок. Після удару Радченка м’яч по-зрадницьки влетів у ворота Кардаша. Команди продовжували діяти у наступальному руслі, раз по раз створюючи моменти біля воріт суперника. На початку другого тайму «енергетики» відчутно додали в атаці. Не раз голкіпер «будівельників» Бутов рятував свою команду. Але на тридцятій хвилині матчу і він був безсилий. Перериваючи небезпечну передачу Тараса Кузя, м’яч у свої ворота зрізав Олександр Леонов. На 37-й хвилині матчу «енергетики» були зобов’язані вирішувати всі запитання в цьому протистоянні. Віктор Федосюк  зіграв рукою у штрафному майданчику одеситів, і арбітр призначив шестиметровий штрафний удар. Однак після пострілу Віталія Танського з пенальті м’яч влучив у поперечку. Отож, завершення поєдинку було дуже напружене та нервове. Одесити розпочали грати із п’ятим польовим. Однак серйозної небезпеки біля воріт Кардаша «будівельники» не створили. Ба більше, самі ж «зелено-білі» могли забити третій. У підсумку, «енергетики» довели матч до перемоги — 2 : 1. Виграш дався дуже нелегко, та й взагалі до футзалістів Легчанова є багато запитань, бо наразі вони не можуть відшукати свою гру. Після поєдинку у наставника «енергетиків» Валерія Легчанова було чимало претензій до своїх хлопців.

«Помилки у нашій грі справді є. В першому таймі ми забили, думали, що гра дасться легко. В Суперлізі легко очки ніхто не віддає. Команда в Одесі дуже досвідчена. Ми багато моментів не реалізували, трохи молоді футзалісти почали хвилюватись. Добре, що у другому таймі грала стала зрозуміліша. Є питання щодо реалізації моментів. Але сподіваюсь, що у наступних матчах поліпшимо цей компонент. Ми перебудовуємо команду, наразі цей процес дається складно», — розповів Легчанов. Уже цієї суботи львів’яни на виїзді зіграють надпринциповий поєдинок з івано-франківським «Ураганом». Іванофранківці наразі перебувають на шостій сходинці в турнірній таблиці, мають у своєму активі чотири очки.