Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Несправедлива поразка?

У черговому турі чемпіонату України з футзалу львівська «Енергія» на власному паркеті приймала покровську «Титан-Зорю». Поєдинок для «енергетиків» склався дуже непросто. Попри ігрову перевагу, львів’яни поступились супернику — 1 : 2.

До звітного матчу обидві команди підійшли з однаковою кількістю очок — по десять. Очну зустріч «енергетики» розпочали дуже активно. Вже на 4-й хвилині «зелено-білі» вийшли вперед. Андрій Федюк технічно «прибрав» суперника і потужно пробив здалеку. М’яч влучив у стійку, згодом у голкіпера «Титану», й опинився у сітці воріт. Далі господарі створили ще кілька хороших нагод, щоб подвоїти перевагу. Однак під завісу першого тайму «енергетики» пропустили зовсім необов’язковий гол. Анатолій Мілінький пробив, Пітуля не втримав м’яча в руках, першим на добиванні був Олег Єрьомін. У другому таймі «енергетики» продовжили серію небезпечних моментів. Видавалось, що питання гола для «зелено-білих» — це лише питання часу. «Титан» також періодично відповідав небезпечними моментами. Легчанов випустив на поле п’ятого польового, «енергетики» кров з носа хотіли перемогти. На останній хвилині матчу трапилось те, чого ніхто не очікував. Чергову свою атаку «енергетики» завершили без удару, і все той же Олег Єрьомін влучив у порожні ворота. Дуже несподівана та однозначно несправедлива розв’язка цього матчу. В підсумку зустріч завершилася з рахунком 1 : 2 на користь гостей. А з іншого боку, «енергетики» були просто зобов’язані вирішувати всі питання у цьому матчі ще в першому таймі. Попри поразку, після поєдинку керманич «Енергії» Валерій Легчанов особливих претензій до своїх хлопців не мав. «Враження негативні тільки від результату, але загалом грою команди я задоволений, особливо другим таймом. У першому таймі нам не все вдалось, але десь із хвилини десятої вже окреслювався той малюнок гри, який ми хочемо бачити. Команда напрацювала далеко не на один гол, тому мені жаль гравців. Адже роботи виконано більш ніж досить, а м’яч у сітці так і не побував. Ми спробували з п’ятим польовим, щось нам вийшло, щось ні — ще розберемо ці епізоди. Ну, і безглузда помилка призвела до пропущеного м’яча. Тож грою я більш-менш задоволений, результатом, звісно, ні. Тому що грали ми вдома, треба було брати очки. Хотів би ще раз підкреслити, що у нас ще немає стабільності, достатньої виконавчої майстерності для реалізації гольових моментів. Можна в одному матчі забити з п’ятьох чотири, але коли «не йде», треба брати кількістю, холоднокровніше підходити до реалізації своїх нагод. Також суперник сьогодні був хороший, тож я їх вітаю з перемогою. Видно, що ця команда розвивається у правильному напрямі. А для нас цей матч стане уроком, будемо далі працювати, щоб здобувати результат уже за тиждень, у наступній грі чемпіонату», — зазначив наставник «зелено-білих».

Наразі в «Енергії» повним ходом іде перебудова команди, залучають молодих футзалістів. Львівська команда перебуває нині на п’ятій сходинці у турнірній таблиці, маючи у своєму активі десять залікових пунктів. Вже цієї суботи львів’яни на виїзді зіграють із поточним лідером першості — хмельницьким «Соколом».