Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
«Видворення» Дворянин незаконне?

«Видворення» Дворянин незаконне?

24 листопада Львівський окружний адміністративний суд розглянув позов Парасковії Дворянин до Львівської обласної ради щодо зняття її з посади першого заступника голови ради та визнав таке звільнення незаконним.


  Одразу виникло запитання, як це, — тепер у Львівській обласній раді будуть два перші заступники? Проте, як розповів «Ратуші» начальник юридичного відділу ЛОР Андрій Мельник, у пані Дворянин було дві позивні вимоги. «По-перше, вона хотіла визнати незаконним рішення Львівської обласної ради про звіт першого заступника, а, по-друге, визнання незаконним ухвалення рішення про призначення на посаду першого нинішнього першого заступника голови ЛОР Андрія Білоуса», — зазначив Андрій Мельник. Також він пояснив, що за результатами судового розгляду, було задоволено рішення лише в частині визнання незаконним рішення ЛОР про звіт першого заступника голови Львівської облради.

  «Натомість, рішення щодо Білоуса залишилось чинним, він надалі залишається першим заступником, і ніяке трактування про те, що є два заступники голови обласної ради — Дворянин і Білоус  не є правильним», — додав він.

  «Окрім того, — каже Мельник, — самого тексту рішення ще немає, тобто суд має п’ять днів на його підготовку, і ми очікуємо на нього вже в п’ятницю чи понеділок. А коли буде готовий повний текст, тоді будемо розуміти, чим керувався суд, коли ухвалював таке рішення».

  У Львівській обласній раді оскаржуватимуть рішення суду. «Однозначно, ми будемо подавати апеляцію, адже, на нашу думку позиція позивача була необґрунтована, і на даний момент незрозуміло, чому суд дійшов такого висновку», — запевнив керівник юридичного відділу ЛОР.

  Також він пояснив, що це рішення суду наразі ніяких правових наслідків ні для Дворянин, ні для Білоуса не має.  

  Натомість, 28 листопада, під час прес-конференції депутат Львівської обласної ради Парасковія Дворянин назвала «позитивним прецедентом» і «феноменом» першу частину рішення суду про визнання незаконним її звільнення з посади. А на запитання, чи буде вона тепер повертатися на посаду, заявила, що «зараз про це не думає».

  За її словами, під час призначення Білоуса було допущено ті самі помилки, що й під час усунення її з посади. «Проект рішення не «відвисів» на сайті 30 днів, депутати не були заздалегідь повідомлені про те, що буде винесено таке питання. Пропозицію висловлював один депутат, і ми не впевнені, що це була позиція більшої кількості депутатів», — додала Парасковія Дворянин.

Тетяна ЖИКАЛЯК


 Опубліковано : 30.11.17 | Переглядів : 826

VIDEO
Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Гру.2018»
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
 
Реклама