Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Леви живі, а не мертві

Цьогорічний сезон ХК «Леви» проводять не надто впевнено та успішно. Після двадцяти восьми поєдинків «Леви» з Новояворівська — на безнадійному передостанньому місці. В черговому турі «червоно-чорним» протистояв один із лідерів чемпіонату — білоцерківський «Білий Барс».

Напередодні поєдинку з «Барсами» мало хто сподівався, що «Леви» зможуть гідно протистояти досвідченішому суперникові. Варто лише заглянути в турнірну таблицю, і там видно серйозну прірву між командами в майже півсотню очок. Окрім того, в попередньому матчі «Барси» познущались над «Левами» — 9 : 1. Ця зустріч для галичан розпочалась — гірше не вигадаєш. Вже на п’ятій хвилині першого періоду Даниленко, скориставшись сумбуром у діях оборонців львів’ян, вивів білоцерківців уперед. Однак «Леви» не знітились і ще до першої перерви зуміли зрівняти рахунок, відзначився Всеволод Толстушко.

У другому періоді жодна з команд не зуміла показати себе. «Леви» тримались дуже непогано, але було помітно, що на третій період вони виходили вже дуже втомлені. Третій період «Барси» провели активніше, а галичани діяли переважно другим номером. В середині періоду на майданчику спалахнула бійка між хокеїстами. Після того, як гравці обох команд добряче почубились, білоцерківці зуміли вийти вперед. Удруге забив Даниленко. До завершення матчу залишилось обмаль часу, «Леви» чимдуж кинулись відіграватись. На останні дві хвилини керманич господарів Михайло Чіканцев зняв воротаря і випустив шостого польового, однак не спрацювало. Нападник «Барсів» Куцевич забив третю шайбу і поховав усі надії галичан. 1 : 3, дуже непроста перемога білоцерківців.

Після поєдинку керманич «Левів» Михайло Чіканцев особливих претензій до своїх хлопців не мав. «У нас команда дуже молода. Сьогодні на майданчику бились хлопці, яким по шістнадцять років. Наші хокеїсти нічим не поступались білоцерківцям. Наші перемоги ще попереду, варто трохи почекати», — розповів керманич ХК «Леви». Після цієї поразки «Леви» й надалі перебувають на передостанній позиції в турнірці, але це не біда, бо команда працює на перспективу.