Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Джедаї Привокзального
Джедаї Привокзального

25 січня під стінами Львівської міської ради зібрались працівники Привокзального ринку, які розділились на два «табори», вони мали абсолютно кардинальне бачення подальшої долі базару. 

   З одного боку  — підприємці, які вимагали від влади Львова створити комунальний ринок, на їхніх плакатах рясніли написи: «Привокзальний ринок» — громаді Львова!», «Садовий! Поверни «Привокзальний» Львову!». 


З іншого — підприємці, які виступали за ТзОВ «Привокзальний ринок» із закликами: «Депутат від БПП Івах Сергій — рейдер у «тємі і долі», «НІ — комунальному ринку!!!», «Галицький був комунальним, черга за Привокзальним». 

   «240 павільйонів, які збудували люди за свій кошт, опинилися у власності ТзОВ. Ринок будували ще наші діди-прадіди, він збудований за кошти підприємців, а ТзОв «Привокзальний ринок» оголошує себе власником. Насправді ТзОВ є власником павільйонів, які приватизували. Ми вважаємо, що ТзОВ є монополістом! Вони призвели ринок до зубожіння, аби купити його у міста за копійки, а ми за те, щоб кошти надходили лише до бюджету міста, аби ринок процвітав», — розповіла «Ратуші» підприємець Любов Захарків.  

   «Ми за комунальну власність, бо таким чином власники отримають сервітути на довготривале користування. Спробуймо й побачимо, що зробить тепер комунальне підприємство», — додала пані Любов. 

   Підприємиця Наталя Лукіна категорично не згідна з опоненткою: «Ми проти того, аби ринок віддали в комунальну власність. Нас влаштовує «влада» на ринку, яка є. У нас всіх є приватна власність, ми платимо податки. Ми не хочемо, аби в якийсь момент виявилось, що ринок є нерентабельний, і робочі місця просто зникли». До розмови приєднався й пан Любомир (чоловік не назвав свого прізвища. — Авт.), який вважає, що запровадження на ринку комунальної власності — це крок назад. «На плакатах протестувальників на іншому боці площі перед міськрадою написано: «Повернемо все в громаду Львова». Такі заклики були і за соціалізму. У людей позабирали землі, майно. У нас є приватна власність, як її можна забрати?! На «Привокзальному ринку» 50 % є у власності ТзОВ, 50 % — у приватних підприємців. Там є близько п’яти павільйонів, які перебувають у комунальній власності. І що, тепер усе має перейти в комунальне майно? Я, наприклад, не знаю у Львові підприємства комунальної власності, яке  є прибутковим!». 
Анастасія ШЕВЧЕНКО

 Опубліковано : 31.01.18 | Переглядів : 271

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лют.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
 
Реклама