Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
«Кажани» зупинили «Локомотив»

В черговому турі чемпіонату України з волейболу львівські «Кажани» на власному майданчику приймали харківський «Локомотив». Підопічні Угіса Крастіньша каменя на каменя не залишили від лідера чемпіонату — 3 : 1, 3 : 0.

До звітних протистоянь «залізничники» підійшли у ролі  лідера чемпіонату. Натомість у львів’ян не все гаразд у внутрішній першості, і вони перебували лише на четвертій сходинці у таблиці. Вже через три тижні саме ці дві команди зіграють у фіналі Кубка України. Отож, ці поєдинки можна було «охрестити» фінальною репетицією перед вирішальним матчем Кубка. «Кажанам» потрібно було реабілітовуватись перед уболівальниками за не надто вдалий старт у чемпіонаті. Дебютну партію в першому матчі «на жилах» виграли залізничники — 26 : 28. Однак надалі «Кажани» не залишили шансів суперникові.

Поразка в першому сеті наче розбудила львів’ян, і надалі Діденко та компанія перегравали гостей за всіма статтями. Другий сет львів’яни виграли — 25 : 21. Третю партію обидві команди неабияк затягнули, а перемога знову була за господарями — 36 : 34. Четверту партію «Кажани» виграли на куражі — 25 : 22. Отож, перемога підопічних Крастіньша у першому матчі — 3 : 1. Дуже хорошу гру першого дня змагань продемонстрували Тевкун та Кісілюк. У другому матчі харків’яни, будь-що намагались реабілітуватись. Але зупинити «Кажанів» цими днями було нереально. Львів’яни знову показали відмінну гру і не залишили шансів «червоно-білим». У перших двох партіях на майданчику точилась запекла боротьба, завдяки внутрішнім резервам перемогу в них здобули «Кажани» — 25 : 20, 26 : 24. У третій партії «залізничники» були безсилі й склали зброю без бою — 25 : 14. Після цих перемог львів’яни поліпшили своє становище у турнірці. Наразі «Кажани» перебувають на третій сходинці. Наступний свій поєдинок підопічні Крастіньша проведуть дев’ятого лютого. На домашньому майданчику львів’яни прийматимуть ВК «Серце Поділля» з Вінниці.