Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Паритет із «Реалом»

Львівська «Галичанка» на виїзді зіграла два поєдинки з миколаївським «Реалом». У першому матчі підопічні Штефан зазнали несподіваної та першої в сезоні поразки. У другому галичанки зуміли реабілітуватись перед уболівальниками.

У жіночій Суперлізі наші дівчата не програвали шістнадцять матчів поспіль. Захопливий та багатонадійний показник. Отож, ніхто й не думав про поразку в матчах  із «Реалом». Проте в першому матчі вони, напевне, недооцінили суперника. Матч пройшов у рівній боротьбі. Після першого тайму львів’янки були попереду — 11 : 12. Але в другому таймі миколаївські гандболістки зуміли перевернути все з ніг на голову. У підсумку: господарки здобули вольову перемогу — 20 : 19. У другому матчі команді Штефан будь-що потрібно було реабілітовуватись. Перший тайм колективи відіграли на рівних — 12 : 12. Схопивши прочухана в перерві, галичанки у другому таймі заграли куди краще. Завдяки кращій фізичній готовності, львівські гандболістки розтрощили господарок у другому таймі й у підсумку впевнено виграли матч — 25 : 20. Але все ж таки запитання до гравчинь «Галичанки» є. Що ж таки трапилось із командою в першому матчі?

В інших зустрічах звітного туру ужгородські «Карпати» у гостях двічі обіграли «Спартак» — 30 : 18 і 35 : 27, а тернопільський «Економ-Університет» також вдома двічі програв херсонській «Дніпрянці» — 26 : 38 і 22 : 36. Після 18 матчів львівська «Галичанка» й далі впевнено лідирує в турнірній таблиці жіночої Суперліги: «Галичанка» (Львів) — 34 очки, «Карпати» (Ужгород) — 25, «Дніпрянка» (Херсон) — 20, «Реал» (Миколаїв) — 19, «Спартак» (Київ) — 10, «Економ-Університет» (Тернопіль) — 0. Попереду у львів’янок боротьба в Чемпіонаті України. Окрім того, вже найближчим часом на підопічних Штефан чекають вирішальні матчі у Балтійській лізі. Боротьба триває.