Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
«Загадковий» МАФ Львова
«Загадковий» МАФ Львова
До редакції газети «Ратуша» звернувся львів’янин, який розповів, що ось уже кілька років на вулиці Замарстинівській у Львові працює кіоск просто в подвір’ї музичної школи. Там, за словами активіста, продають алкоголь і тютюн, до того ж у будь-який час доби.  Як розповідає Орест Мазнін, колишній завгосп школи, активісти Львова не раз зверталися до міських чиновників та зустрічалися з ними щодо цього питання. «Проте, після неодноразових зустрічей, нас і далі годували обіцянками та переносили із місяця на місяць демонтаж цього кіоску», — розповідає пан Орест.


   За його словами, цей МАФ на Замарстинівській з’явився вже давніше, років 5-6 тому. «Не менш важливо й таке: щоб його там звести, зруйнували паркан музичної школи. На що, як не дивно, музична школа ніяк не відреагувала. Я впевнений, що не було проведено жодних батьківських зборів. І що ми маємо? МАФ досі там і, без сумніву, згубно діє на розвиток дітей, які там навчаються. Адже біля МАФу  постійно вештаються особи в нетверезому стані. Доводилось бачити всяке», — зазначає пан Орест. Також  небайдужий львів’янин розповідає, що МАФ раніше працював із неконтрольованим графіком, міг як о першій годині, так і в сьомій зачинятися. «Проте після звернень активістів, бувало, міг кілька днів не працювати, а потім знову відновлював свою роботу у звичному режимі», — каже львів’янин. 
   Журналісти «Ратуші» теж, коли приїхали на місце події, побачили зачинені двері. Чи це просто збіг, чи як іще назвати, адже зустрілись ми там із торговим представником, який саме привіз замовлення у нібито «непрацюючий» магазин. 
   За словами пана Ореста, що тільки мешканці вже не робили, аби демонтували, за їхніми словами, незаконний МАФ. «Маємо кілька письмових звернень від людей, проте після  кожної нашої зустрічі з міськими чиновниками вивіски про  продаж алкоголю замальовували усе більше і більше. Тепер там зовні практично й нічого не написано про алкоголь. Тобто, спочатку було закрито напис «Алкоголь, тютюн», пізніше, ще після однієї зустрічі, замалювали й склянки, які були зображені на МАФі», — збентежено розповідає пан Орест. 

   «Ратуша» вирішила розпитати і в міської влади про цей «загадковий» кіоск. 
   За словами заступника голови Шевченківської районної адміністрації Михайла Космини, такого кіоску, який би торгував алкоголем, на тій ділянці вулиці… немає. «Навпроти музичної школи є лише магазини, під № 178 і під № 182 на вулиці Замарстинівській. Під № 178 є продуктовий магазин, де нема ні алкоголю, ні тютюну. А під № 182 в магазині є алкоголь і тютюн, але магазини працюють у приватних приміщеннях, зі всіма дозвільними документами, які потрібні для здійснення торгівлі, — пояснив Космина. — Є всі дозвільні документи на розташування цього об’єкта господарювання, і вони не здійснюють торгівлі алкоголем і тютюном».

   Він усе ж погодився, що на вулиці Замарстинівській, 217 все ж є мала архітектурна форма, яка входить у комплексну схему малих архітектурних форм. «Власник, відповідно до ухвали сесії Львівської міської ради, уклав угоду на оренду конструктивних елементів, площею 74 квадратних метра і має погоджений розмір цієї малої архітектурної форми площею 30 квадратних метрів. В малій архітектурній формі ні тютюну, ні алкоголю не продають, підакцизних товарів не продають», — упевнений заступник голови райадміністрації. 
Тетяна ЖИКАЛЯК

 Опубліковано : 06.03.18 | Переглядів : 1223

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лют.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
 
Реклама