Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Запеклі “Енергетики”

Львівська «Енергія» пробилась до «Фіналу чотирьох» Кубка України з футзалу. У матчі-відповіді «енергетики» вдома у дуже запеклій боротьбі здолали «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) — 3 : 1.
У першому матчі команди продемонстрували дуже результативну гру — і розписали мирову, 4 : 4. Для виходу до наступного раунду підопічним Легчанова потрібно було вдома перемагати «ІнБев/НПУ». Гостям також потрібна була перемога, тому вони дуже активно розпочали матч.
Вже в дебюті Віталій Дзюба ударом орієнтовно з десяти метрів засмутив Кардаша. Попущений м’яч розбудив «енергетиків», і вони взялися за справу. Втім, у першому таймі «зелено-білі» так і не зуміли вирівняти становище в матчі. У перерві зустрічі Легчанов провів серйозну розмову зі своїми хлопцями, і вже на 24-й хвилині Роман Цапов «відзначився» голом у свої ворота — 1 : 1. Далі команди почали грати у відкритий футзал, відповідаючи атакою на атаку. На 36-й хвилині «енергетики» зуміли забити такий бажаний м’яч. Віталій Радевич пройшов захист суперників, віддав передачу на Олега Легендзевича, який пробив із лінії штрафного майданчика без шансів для голкіпера — 2 : 1. Гості почали грати із п’ятим польовим і наразились на третій пропущений м’яч. Олег Легендзевич «обікрав» Романа Бакума на половині поля суперників і відправив м’яч у порожні ворота — 3 : 1. Часу, щоб відігратись, у житомирсько-київської ватаги не було, тому «Енергія» цілком заслужено пробилась до «Фіналу чотирьох».

Після матчу керманич «Енергії» Валерій Легчанов залишився задоволений діями своїх підопічних. «Ми дуже довго входили у гру. Не скажу, що команда живе попередніми перемогами, але загалом пауза пішла не на користь. Також було важко, бо гравці після зборів грали на тлі втоми. Пріоритет надається плей-офу, і ми не готувались окремо до матчу Кубка. Я задоволений, що команда дотерпіла і дотиснула цей матч», — розповів Легчанов. За Кубок України разом з «енергетиками» поборються івано-франківський «Ураган», «АРПІ Запоріжжя» та київська «Альтернатива». Волею жеребу суперником львів’ян у півфіналу стане київська «Альтернатива». Господарем «Фіналу чотирьох» Кубка України цього сезону обрали місто Запоріжжя. 17 березня тут відбудуться півфінали, а в неділю, 18 березня, — фінал турніру.