Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Енергетичний трилер
Львівська «Енергія» в надскладній чотириматчевій серії зуміла здолати хмельницький «Сокіл». У півфіналі суперником «зелено-білих» буде київський «ХІТ».
   Після двох виграшів у Хмельницькому для проходу до півфіналу «енергетикам» потрібна була одна перемога. Третій матч серії для хлопців Легчанова розпочався дуже непогано. На восьмій хвилині Сергій Коваль відкрив рахунок у зустрічі. Однак за три хвилини хмельничани зусиллями Щербаня відновили паритет.

«Енергетики» продовжували атакувати, і ще через три хвилини Писько знову вивів господарів уперед. Під завісу першого тайму, гравець «Сокола» Вадим Кіт підступним ударом удруге засмутив Кардаша. У другому таймі «соколята» зуміли вийти вперед. Дмитро Мартинюк вдало замкнув передачу з кутового — 2 : 3.

Львів’янам знадобилось дві хвилини, аби відновити рівновагу в рахунку. Віталій Радевич на лівому фланзі обіграв суперника і потужно пробив — 3 : 3. Команди й надалі грали в гойдалки. Така гра неабияк подобалась уболівальникам. Понад те, ще за хвилину Танський знову вивів «зелено-білих» уперед. Гостям кров з носа потрібно було відіграватись. «Соколята» почали гру з п’ятим польовим. За хвилину до завершення, гості зуміли перевести гру до овертайму, відзначився Богда Кручек. У додатковий час свіжішими виглядали хмельничани. Одразу було помітно, що «енергетики» банально наїлись. Найприкріше, що свій гол «соколята» забили за хвилину до завершення овертайму. Отож, 4 : 5, і хмельницькі футзалісти скоротили відставання в серії — 1 : 2.

Доля півфінальної путівки й надалі була в ногах «енергетиків». Другий матч краще розпочали гості. Вже на третій хвилині Мартинюк влучно пробив зі штрафного. «Енергія» довгий час шукала ключі до воріт Ліпчинського. І лишень під завісу першого тайму «зелено-білим» вдалось переламати хід у матчі. Спершу Віталій Радевич пройшов правим флангом, прострелив у штрафний майданчик, і м’яч від Руслана Шеремети залетів у ворота — 1 : 1.

А ще за хвилину Степан Струк знову засмутив голкіпера «соколят». У другому таймі львів’яни збільшили свою перевагу. На 26-й хвилині Віталій Ковальчук отримав передачу на лівому фланзі, обіграв суперника і сам на сам переграв голкіпера — 3 : 1. Далі гості розпочали гру з п’ятим польовим гравцем. Варто зазначити, що «соколята» закрили львів’ян на своїй половині поля. На 32-й хвилині Владислав Щербань потужно пробив
з-за меж штрафного майданчика, Кардаш не впорався з цим пострілом. А ще за три хвилини все той же Щербань зрівняв рахунок у матчі — 3 : 3. До завершення основного часу команди голів не забивали. Отож, долю четвертого матчу знову мали вирішити  додаткові десять хвилин, або ж пенальті. Як і в третьому матчі, в овертаймі «енергетики» були дуже втомлені. «Соколята» грали з п’ятим польовим, і були дуже близькі до переможного гола. Але львів’яни вистояли, і розпочалась серія пенальті. В «енергетиків» схибив Гасюк, а в «соколят» — Мартинюк та Кіт. У підсумку — перемога «Енергії» за пенальті — 5 : 4. Отож, енергетики здобули третю вікторію у чвертьфінальній серії і вийшли у півфінал. У 1/2 плей-оф «Енергія» зустрінеться з київським «ХІТом», який  переміг в Івано-Франківську «Ураган» також у серії пенальті. Керманич «Енергії» Валерій Легчанов після четвертого поєдинку розповів, що серія із «Соколом» була дуже напружена, і перемога його хлопцям далася непросто. «Це була дуже складна серія. Однак ми таки більше заслужили на прохід до наступного раунду. Попереду — «ХІТ». Для нас найголовніше фізично відновитись, підлікуватись. Будемо шукати резерв. Сподіваюсь, що відновиться Легендзевич. Щодо Кузя наразі нічого не можу сказати», — розповів наставник «Енергії» Валерій Легчанов. Півфінальна серія із «ХІТом» розпочнеться 14 квітня, двома поєдинками в Києві. В іншому півфіналі схрестять ноги покровський «Титан» та чинний чемпіон України херсонський «Продексім».