Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Граната для бізнесмена
Граната для бізнесмена

П’ятирічний син львівського бізнесмена Андрія Кухтицького був вельми заскочений, коли через вікно кухні побачив на брамі якийсь незвичний предмет. «Тату, що це?», — поцікавився він у батька. Той був не менш здивований, бо несподівано побачив підвішену на брамі… гранату! Подія відразу стала рядочком поліцейського повідомлення: «29 березня цього року, близько 08:30 ранку, на в’їзді до приватного будинку львівського бізнесмена виявили розтяжку з бойовою гранатою. В такий спосіб, очевидно, було скоєно замах на життя директора будівельної компанії «ГарантСпецбуд ЛТД» Андрія Кухтицького, що проживає на території Рясне-Руської селищної ради неподалік Львова».

   Батьки (у хаті, крім них, мешкає двоє дітей) одразу повідомили про знахідку поліцію та залишились очікувати приїзду вибухотехніків та слідчо-оперативної групи, фактично опинившись у пастці у власному будинку. Як розповів «Ратуші» начальник вибухотехнічного управління ГУ НП у Львівській області полковник Любомир Сопільник, цього разу його хлопцям довелося мати справу з гранатою Ф-1. Вибухівки в ній, як з’ясувалось згодом, не було. Службовий пес довів оперативну групу до дороги, де сліди зловмисників, котрі причепили Ф-1, зникли — найімовірніше, їх забрала автівка. Очільник ГУ НП у Львівській області генерал-майор поліції Валерій Середа, який був на місці НП, в розмові з репортером «Ратуші» висловив припущення, що йдеться не про реальний замах, а про звичайне залякування, бо сама граната «ще часів Берії», в жахливому стані, без начинки і зі старим запалом, та й причіплена вона була не як «розтяжка», а надто показово для того, щоб становити реальну небезпеку. Вибухотехніки відразу скерували вибуховий пристрій для проведення неодмінних експертиз.

   Життю та здоров’ю сім’ї директора ТОВ «ГарантСпецбуд ЛТД» Андрія Кухтицького наразі нічого не загрожує. Попри те, що його житло обладнане системою спостереження, наразі поліція не знайшла жодних чітких зображень зловмисників, які б можна було ідентифікувати. Генерал розпитав Кухтицького, чи в нього не було якихось проблем у бізнесі чи з діловими партнерами, але той відкинув навіть натяки на це. «Навряд чи це можна пояснити моєю професійною діяльністю, позаяк працюємо лише в правовому полі та, фактично, з усіма гравцями на ринку перебуваємо у дружних відносинах», — зазначив директор ТОВ «ГарантСпецбуд ЛТД». Зі слів самого Андрія Кухтицького, він не може навіть припустити, хто б міг вчинити замах на нього чи членів його родини. 

   Попри певну віддаленість будинку від житлових масивів (він розташований у лісовій гущавині житлового кооперативу), недешеві автомобілі на подвір’ї та велику кількість сонячних батарей, що привертають увагу роззяв, це автономне помешкання не має охорони і його навіть не охороняють пси. На думку правоохоронців, саме це може стати приманкою під час гіпотетичних візитів незваних гостей.

   Слід зазначити, що уже понад 15 років Андрій Кухтицький працює в сфері будівництва та реконструкції доріг на Львівщині, очоливши за цей час низку підприємств, що виконували будівельні роботи за державні кошти. З червня 2016 року очолює ним же ж засноване ТОВ «ГарантСпецбуд ЛТД», яке в період 2016 — 2017 років реконструювало понад 70 вулиць лише у Львові та понад 30 різноманітних об’єктів у Львівській, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Харківській та Сумській областях.
Микола САВЕЛЬЄВ
до теми
   У Франківському районному суді м. Львова станом на сьогодні слухають кримінальну справу щодо недоведеного обвинувачення Андрія Кухтицького у привласненні бюджетних коштів у особливо великих розмірах. «За час досудового слідства у цій справі була велика кількість провокацій, пліток та поширення неправдивої інформації щодо моєї діяльності. З якою метою це вчиняють — мені досі незрозуміло. На цей час справу вивчають правники, з допомогою яких я маю твердий намір довести, що виконані під моїм керівництвом будівельні роботи відповідають усім будівельним нормам і кожна копійка з бюджету витрачена належним чином», — коментує бізнесмен.

 Опубліковано : 05.04.18 | Переглядів : 354

Читайте також:
Обличчя номера

Oblyccja.jpg">

Завантажити номер

 
Календар
« Бер.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Реклама