Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Батл енергійних та хітових
Львівська «Енергія» та київський «ХІТ» зіграли два перші поєдинки півфінальної серії футзальної Екстра-ліги. В першому матчі впевнену перемогу здобули столичні. А от у другому «енергетики» зуміли як слід поквитатися за поразку. Тепер серія переїжджає до Львова, де, ймовірно, визначиться фіналіст.

Кияни виграли чемпіонат, саме тому в протистоянні з «Енергією» вони є фаворитами. В попередньому раунді «хітові» у дуже  непростому протистоянні здолали івано-франківський «Ураган». Перші два поєдинки у столиці через травму пропускали лідери львівської команди — Кузь, Коваль та Легендзевич.  Перший поєдинок обидва колективи розпочали дуже обережно. У дебюті зустрічі трапився прикрий інцидент. Травми зазнав гравець «Енергії» Ярослав Писько. В середині першого тайму, після потужного удару Колеснікова,  столичним вдалося відкрити рахунок у матчі. Ще через чотири хвилини «хітові» зуміли відзначитись удруге. Микита Тменов пройшов правим флангом і засмутив Кардаша — 2 : 0.

«Енергетики» й далі шукали ключі від воріт Максименка. За хвилину до завершення першого тайму Федюк дальнім ударом відквитав один м’яч. Але вже за мить Борсук замкнув простріл Смоловика і відновив перевагу у два голи. У другому таймі Легчанов кинув усі сили в атаку й почав грати з п’ятим польовим гравцем. На 33-й хвилині протистояння «енергетикам» вдалося скоротити відставання. Після дальнього удару Андрія Федюка м’яч у свої ворота зрізав Микита Тменов. Але зрівняти рахунок у грі «зелено-білим» не вдалося. Під завісу матчу столичні зуміли забити четвертий м’яч. Олександр Педяш замкнув передачу Микити Тменова. Прикра поразка львів’ян у першому матчі — 2 : 4.

Уже наступного дня команди схрестили ноги у другій зустрічі. Легчанов зумів перебудувати гру команди, і  на другий матч його підопічні вийшли вкрай заряджені. На четвертій хвилині львів’яни вперше засмутили Максименка. Віталій Танський пройшов лівим флангом і потужно пробив у ближній кут. Ще через чотири хвилини Віталій Радевич замкнув простріл Федюка. А на десятій хвилині Танський ударом зі своєї половини поля закинув м’яча за комірець Максименку. Кияни ще кілька хвилин, не знали, що з ними відбувається. «Енергетики» могли й учетверте відзначитись, але ударам Радевича та Струка бракувало влучності. Трохи оговтавшись, кияни зуміли відквитати один м’яч, Педяш замнув простріл Тменова. На останній хвилині першого тайму команди обмінялись голами. Спочатку вдруге відзначився Олександр Педяш, після передачі Олександра Колеснікова, і скоротив відставання до мінімуму. Увесь другий тайм кияни провели із п’ятим польовим гравцем. Варто відзначити дуже впевнені дії воротаря «енергетиків» Кардаша. Львів’яни раз по раз відповідали «зубатими» контратаками. На 33-й хвилині зустрічі львів’яни забили п’ятий м’яч, і, таким чином, поховали інтригу в матчі. Андрій Федюк виборов круглого у суперника і потужно та точно пробив із лівого флангу.  До завершення матчу «хітові» кинули всі сили в атаку. Однак усе, на що спромоглися господарі, — це відквитати один гол, відзначився Корнійчук. У підсумку: впевнена перемога «зелено-білих» — 5 : 3. «Я задоволений грою. Нам вдався перший тайм. Команди зіграли два дуже хороші матчі. Тепер будемо готуватись до матчів-відповіді у Львові. Права на помилку в нас нема, тож у Львові потрібно перемагати. Команди гідні одна одної», — розповів наставник «Енергії» Валерій Легчанов. У суботу «Енергія» та «ХІТ» зіграють третій поєдинок серії — у Палаці спорту «Галичина», початок о 13:00. В іншому півфіналі другу перемогу в серії здобув херсонський «Продексім», здолавши на виїзді покровський «Титан» — 2 : 0.