Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
«Пільгові» компенсації
«Пільгові» компенсації
Під час сесії 19 квітня Львівська міська рада затвердила Програму виплати компенсацій автобусним перевізникам за перевезення пільговиків. Ухвалу підтримали 45 міських обранців. Згідно з програмою, гроші на компенсацію пільгових перевезень в автобусах мають бути передбачені у міському бюджеті. 

   Процедура відшкодування витрат на пільгові перевезення передбачає, що перевізники отримуватимуть компенсації раз на місяць. Обсяг компенсацій визначатимуть на підставі звітів перевізників і статистичних даних щодо кількості перевезених пільговиків. «Сума компенсаційних виплат, яка підлягає відшкодуванню за забезпечення пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян, розраховується як добуток фактичного виторгу від надання послуг із перевезення пасажирів і коефіцієнту співвідношення кількості пасажирів-пільговиків та пасажирів, які оплачують проїзд. Коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів-пільговиків та пасажирів, які оплачують проїзд, визначається рішенням виконавчого комітету ЛМР», — зазначено у програмі. 

   Водночас у програмі не визначений перелік пільгових категорій, за проїзд яких здійснюватимуть компенсації. За словами в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олега Партики, компенсуватимуть перевезення тих категорій, які визначені законодавством. Також він додав, що на 2018 рік у бюджеті міста на виплату компенсацій за перевезення пільговиків передбачили 22 млн грн. Торік ця сума була на рівні 20 мільйонів. 

   Водночас деякі міські обранці наголосили, що в місті немає чіткого обліку пасажирів, тому точна і справедлива компенсація перевізникам буде можлива лише після впровадження системи електронного квитка. Як наголосив Ігор Телішевський, депутат Львівської міської ради, наразі перевізники можуть лише «намалювати» цифри щодо кількості пасажирів-пільговиків. «Ми маємо компенсовувати перевізникам за перевезення пільгових категорій. Але як перевізники рахують пільговиків, якщо у нас немає обліку пасажиропотоку? — зазначив депутат. — Коли запровадимо електронний квиток, то будемо розуміти, скільки в нас їздить людей-пільговиків. А поки цифри просто «малюються», і ми це компенсовуємо».
Уляна ДЕПУТОВИЧ

 Опубліковано : 25.04.18 | Переглядів : 1845

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Тра.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Реклама