Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Успішна жінка і зразкова мама
Успішна жінка і зразкова мама

Уже цієї неділі кожен із нас зателефонує, прийде в гості або ж відправить особливе повідомлення у соціальних мережах мамі. Якщо, звичайно, вона не відійшла у той світ, куди повідомлення не надсилаються… 

   Лише найкращі слова, найтепліші побажання та найпалкіші обійми. Один день у році — в другу неділю травня — відзначають День Матері. 

До слова, відзначення вперше встановлене офіційно Конгресом США 8 травня 1914. Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині.

Слідом за США другу неділю травня оголосили святом 85 країн (в тому числі: Бахрейн, Гонконг, Індія, Малайзія, Мексика, Нікарагуа, Об'єднані Арабські Емірати, Оман, Пакистан, Катар, Саудівська Аравія, Сінгапур, Австралія, Україна).

Це свято тих, хто дає життя, надихає, оберігає спокій, завжди смачно нагодує і за потреби вміє поставити на місце. Все, що б не робили, наші матері роблять із величезною любов’ю та  найсвітлішими помислами. 
   «Ратуша» розпитала у відомих львівських матерів, як їм вдається вміло поєднувати роботу і виховання дітей та якою вони вважають сучасну українську маму. 

 
                                                                  http://ratusha.lviv.ua/up/news/article/18_2018/s.jpg

 Ірина СНІТИНСЬКА, засновниця Школи риторики й ораторства. Виховує двох дітей: 

   — Активна працююча жінка, якою пишається вся сім’я, яка, крім роботи, має час для дітей, чоловіка і для себе. Якщо не має якоїсь інформації про виховання дітей, то знає, де її знайти. Та насамперед розуміє, що всі діти народжуються вже сформованими особистостями, вони всі різні й кожна потребує інших ключів. Вона мудра: за примхами чи непослухом бачить бажання дитини бути любленою, і тому щедра на любов. Знає, що любов — найважливіше, більшого за любов нема і любові забагато не буває.                                                               http://ratusha.lviv.ua/up/news/article/18_2018/ka.jpg

Людмила КАЛАБУХА — бізнес-тренерка, мати 20-річної доньки:


   — Сучасна українська мати — людина, яка може все. Переважно це жінка, яка працює, є фахівцем зі своєї сфери діяльності. Вміє заробити гроші, навіть у декреті примудряється працювати дистанційно — робити проекти або продавати щось у соцмережах. І при цьому зберігає і передає народні та родинні традиції дітям. Вона є партнером по життю, коханою та другом свого чоловіка. Ще ніколи сучасна українська мати не була настільки багатогранна і зреалізована, як нині, в наш час можливостей і сучасних технологій.                                                                http://ratusha.lviv.ua/up/news/article/18_2018/p.jpg
   Олександра ПАВЛІВ, кандидат медичних наук, головний офтальмолог Львівщини. Мати двох дітей:


   — Потрібно дуже добре організувати час, простір, розуміти, чого ти хочеш досягнути. І мати велику мету, мету на коротший період і мету на щодень. Дати можливість дітям себе проявити і реалізувати. Спрямовувати їх, контролювати, але, звичайно, відпустити їх і не вважати своєю власністю. Не словами і повчаннями наставляти, а особистим прикладом. Важливо, які взаємини у сім’ї між батьками — чоловіком і жінкою, яке ставлення батьків до своїх батьків, тобто дідусів і бабусь дітей. Якщо діти ростуть у любові, взаємоповазі, то вони потім навіть не знають, що буває щось інше. 


                                                                 http://ratusha.lviv.ua/up/news/article/18_2018/k.jpg

Леся КІЧУРА, львівська журналістка та казкарка. Виховує сина та доньку: 


   — Коли я була малою — мріяла бути як мама: відправити дітей до школи, вдягти гарну сукню на роботу. Виросла і радію, що мала такий приклад. А ще моя мама колись сказала: «Не соромся запитувати про те, чого не знаєш. Не соромно цікавитися цим малою, але негарно не знати такого в дорослому віці». Ці слова я переказала своїм дітям. Всюди намагаюся брати їх зі собою: відпустка, мандри, відпочинок на природі. Ніщо не замінить спілкування з дітьми, адже дитинство так швидко минає, а робота буде завжди! Щовечора розмовляємо, як минув їхній день, обговорюємо поведінку однокласників, акцентуючи, як правильно робити, а як — не можна. Десятирічній доньці читаю казку, обмінюємося думками про літературних героїв. 


                                                              http://ratusha.lviv.ua/up/news/article/18_2018/m.jpg

   Андріана МАЛЬСЬКА, лікарка, викладачка медичного університету, куратор благодійних проектів. Мати двох дітей:


   — Сучасна українська жінка має встигати все — і мати гарний вигляд, і реалізувати себе в професії, і доглядати за дітьми. Що більше плануєш — то більше встигаєш. Тому треба раціонально планувати свій день. Зрозуміло, що десь щось страждає. Не можу сказати, що все ідеально. Є прогалини. Але треба старатися встигнути все. Що більше цілей сама собі поставиш, то більше буде захопливих звершень. 


                                                               http://ratusha.lviv.ua/up/news/article/18_2018/sy.jpg
  
 Наталія СИНЮТКА, кандидат економічних наук, викладачка Національного університету «Львівська політехніка», радник податкової та митної служби ІІ рангу


   — Сучасна українська мама хоче встигнути все. Вона прагне працювати, самореалізовуватись, водночас має бути взірцем для своїх дітей. Приділяє увагу дітям, батькам, встигає все зробити для чоловіка та сім’ї. У такій буденній рутині найважливіше для жінки — не загубити та не втратити саму себе. На мою думку, українські мами надміру опікують власних дітей, їм потрібно давати більше волі, шансів будувати власне майбутнє. А наші мами готові все життя прожити заради дітей, все їм дати, у всьому їх забезпечити. Як поєднати сім’ю, дітей і себе? Складно, але реально. Рецепт у кожної свій.


                                                                http://ratusha.lviv.ua/up/news/article/18_2018/v.jpg

Мар’яна ВОЗНИЦЯ, головний лікар Львівського «ОХМАТДИТУ», виховує двох дітей:


   — Вона не ходить на роботу — значить, вона не успішна? Ні! Якщо вона вибрала для себе, що хоче бути мамою, що хоче присвятити себе дітям, і вона від того щаслива і щаслива її сім’я — значить, це супер! Якщо жінка вирішила робити кар’єру і це не зважає її сім’ї, всі згідні з тією моделлю сім’ї — це також добре. Тому універсальної формули нема. Просто треба робити все, як відчуваєш серцем, і діставати від того справжнє задоволення.   
   
З найщирішими привітаннями для матерів — Олег ГАЛІВ і вся редакція газети «РАТУША»
фото - Фейсбук

 Опубліковано : 09.05.18 | Переглядів : 1275

Читайте також:
Обличчя номера

Oblyccja.jpg">

Завантажити номер

 
Календар
« Кві.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
 
Реклама