Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Не дотерпіли

ФК «Львів» у першому матчі приймав київське «Динамо». «Леви» щосили відбивались і були близькі до здобуття залікового очка. Однак на останній хвилині зустрічі вихованець львів’ян, а нині гравець «Динамо» Руслан Русин вирвав перемогу для «синьо-білих».

Після впевненої переваги над київським «Арсеналом», футболісти «Львова» почули чимало похвали від ЗМІ та вболівальників. Утім, справжньою перевіркою готовності команди до сезону мав би стати матч із київським «Динамо». До Львова столичні приїхали лише за перемогою. Для підопічних Хацкевича це був третій матч за останні дев’ять днів. В цьому плані «леви» мали б бути куди свіжіші. Суботнього вечора поспостерігати за оновленим ФК «Львів» прийшло більш як десять тисяч уболівальників. «Арена» вже давно не бачила такої кількості футбольних фанів. Зі старту команди заграли дуже активно. Нападник «Львова» Аугусто небезпечно пробивав з-за меж штрафного майданчика. В першому таймі у киян варто відзначити Вербіча, який не раз турбував Бандуру. Хорошу нагоду для удару втратив Че Че. Одне слово, в першому таймі вболівальникам було ніколи нудьгувати.

По перерві «динамівці» взялися за справу ще активніше: ймовірно, дістали серйозного прочухана від Хацкевича. На 71-й хвилині кияни мали реальну нагоду, щоб вийти вперед. Морозюк вивів Сидорчука на рандеву з Бандурою, однак Сергій пробив невдало. Кілька непоганих ударів завдав Андрієвський. До речі, Сидорчук та Андрієвський появились на полі одразу по перерві. Під завершення гри, львів’яни цілеспрямовано почали грати на оборону, на утримання рахунку. На останні хвилини Хацкевич зробив ключову зміну в матчі. Замість Морозюка, на поле вийшов молодий нападник Назарій Русин. До речі, Назар є вихованцем академії ФК «Львів». Вже у наступній атаці ця заміна принесла свої плоди. Буяльський відпасував на Андрієвського, який майстерно пошив у дурні оборонців та воротаря «синьо-золотих» і відпасував на Русина. Назарію залишалось лише проштовхнути смугастого у ворота, що він і зробив. Для нападника цей перший гол у футболці основної команди «Динамо». Часу для того, щоб відігратись, у «левів» не було. Не втримали нічию. Але все ж, по правді кажучи, «динамівці» заслужили на цей гол. Після матчу наставник «Львова» Жилмар особливих претензій до своїх підопічних не мав. «У першому таймі ми програвали в центрі поля, у другому в цьому компоненті стало краще. Потрібно розуміти, що з «Динамо» завжди грати важко. На останніх хвилинах не можна було дозволяти проводити таку контратаку. В будь-якому разі хочу сказати, що хлопці молодці. Мені боляче від цього результату. Бачив, як хлопці сьогодні старалися, але це футбол. Потрібно дивитися вперед, у нас немає часу побиватись, скоро матч із «Ворсклою»», — зазначив керманич «Львова» Жилмар Тадеу да Сілва.

А ось його опонент у цьому матчі Олександр Хацкевич дорікав своїм підопічним за невикористані моменти. «Жодних претензій стосовно гри до хлопців нема. Єдине — це проблема реалізації. У таких матчах потрібно реалізовувати один-два моменти та грати спокійно. Нібито володієш ініціативою, створюєш моменти, але не забиваєш — звичайно, футболісти від цього нервуються, і це позначається на їхніх діях. Найголовніше, що ми не збилися на навалу, а шукали простір між лініями, гравці вривалися з глибини. Загалом, кожен, хто виходив на заміну, зробив свій внесок у перемогу. А головний підсумок — у гравців є характер. За тиждень у нас третя гра, важко, але наприкінці поєдинку все ж вдалося дотиснути», — підсумував наставник «Динамо».

Отож, наразі у добірку «синьо-золотих» — перемога та поразка. У третьому турі львів’яни вдома схрестять ноги з полтавською «Ворсклою». Матч відбудеться у неділю, на стадіоні «Арена-Львів». Початок зустрічі — о 17:00.