Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Дзеркальні тайми

Львівські «Карпати» у третьому турі чемпіонату України з футболу приймали донецький «Олімпік». Команди зіграли два протилежні тайми і розійшлись миром — 2 : 2.

Традиційно у цьому сезоні, «зелено-білі» розпочинають матч агресивно й активно. Швидкі фланги, злагоджена гра в центрі поля та в обороні. В першому таймі хлопці Бойчишина демонстрували направду зразковий футбол. Футболісти «Олімпіка» були відверто неготові до такої настирливої гри від «левів». На 32-й хвилині матчу Лебеденко на своїй половині поля перехопив передачу суперника і віддав націлену передачу до штрафного майданчика. Ді Франко, дещо несподівано, виграв верхову боротьбу у високих захисників «олімпійців» і вивів «левів» уперед. Для аргентинця, до речі, це був перший гол у «зелено-білій» футболці. Забитий гол іще більше мотивував львів’ян, і очікувати на другий гол довелося недовго. Мар’ян Швед підхопив смугастого на своїй половині поля, наче на велосипеді пройшов оборонців донеччан, і завдав шедеврального удару в дальній кут. Шведу, відверто, вдався зразковий гол. Під завісу першого тайму Сондей зобов’язаний відквитати один м’яч, але вдало зіграв Кучинський. Перший тайм «карпатівці» провели на дуже солідному рівні.

А ось у другій сорокап’ятихвилинці «левів» наче хтось підмінив на інших безпорадних звірів. Роман Санжар провів кілька замін, і гра донеччан відчутно змінилась. Балашов зробив націлену передачу до штрафного майданчика, Кравченко влучно пробив у дальній кут. Варто зазначити, що в ситуації з голом дуже невдало зіграв центральний захисник «Карпат» Мегреміч. Саме він загубив Кравченка. «Олімпійці» не збавляли обертів, небезпечно пробивали Тейшейра та Сондей. «Карпатівці» спробували взяти м’яч під свій контроль. Вбивчу нагоду збільшити перевагу своєї команди втратив усе той же Мегреміч. Спрацювало відоме футбольне правило — не забиваєш ти, забивають тобі. Євген Пасіч прострілив до штрафного майданчика, де самотній Максим Тейшейра відзначив свій дебют в УПЛ забитим м’ячем. До завершення матчу, рахунок так і не змінився, 2 : 2.

«Зелено-білі» продемонстрували непоганий перший тайм. А от у другому, вже звично, підсіли і пропустили два голи. В попередніх двох матчах «левів» також вистачало лише на перші сорок п’ять хвилин. Можливо, справа у фізичній підготовці команди? Однак Олег Бойчишин це спростовує. «Пов’язую це не з фізичною підготовкою, а з втратою концентрації. У нас в команді багато молодих гравців, їм властиво помилятись. Упевнений, що вони сильні й швидко оминуть цей бар’єр», — зазначив керманич «Карпат». Парадокс, що здебільшого помилок припускаються досвідчені гравці «зелено-білих»: наразі Федецький не знайшов спільної мови з Мегремічем. Невпевнено на старті сезону тримається Мірошниченко. Породжує сумнів готовність до початку сезону в Олега Голодюка. Насамперед команді варто налагодити гру в обороні, а також якось збалансувати фізичну активність на увесь поєдинок. Цієї неділі «леви» вдома зіграють із луганською «Зорею». Луганці сезон також розпочали не найкраще, тож до Львова приїдуть за перемогою.

Інша львівська команда, ФК «Львів», у третьому турі вдома зустрічалась із полтавською «Ворсклою». Львів’яни продемонстрували хороший футбол, але не реалізували пенальті й пропустили не зовсім логічний гол. І в підсумку поступились полтавцям — 0 : 1. В кінці матчу арбітр не призначив іще одне пенальті у ворота гостей. Львів’яни точно не заслуговували на поразку в цьому поєдинку. У четвертому турі хлопці Жилмара на виїзді зіграють із донецьким «Олімпіком». Гра відбудеться у п’ятницю, в Києві.