Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Чужих дітей не буває: новації
Чужих дітей не буває: новації

  Міністерство юстиції підготувало новий пакет законопроектів, які посилять відповідальність осіб, котрі ухиляються від сплати аліментів. Саме з набуттям чинності ініціатив другого пакета законопроектів у межах ініціативи Мін’юсту «Чужих дітей не буває», на платників та одержувачів аліментів очікує низка нововведень, зокрема щодо виїзду за кордон. Про результати роботи 1-го пакета законів «ЧужихДітейНеБуває» та новації 

2-го пакета законів, розповіли на прес-конференції, що відбулась у четвер, 
2 серпня. Серед спікерів були й новопризначений начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень та начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ігор Титла. 

   «За будь-яких умов розмір аліментів встановлює суд. Проте з урахуванням другого пакета законодавчих ініціатив «Чужих дітей не буває» встановлений рекомендований мінімальний розмір аліментів на одну дитину — він дорівнюватиме прожитковому мінімуму для дитини відповідного віку. Для дитини віком до 6 років становитиме 1559 грн, дитини віком 6-18 років — 1944 грн», — повідомив пан Тарас.

  Також очільник ГТУ юстиції у Львівській області повідомив, що українці, які мають намір влаштуватися на керівні посади на держслужбі, повинні подати довідку про те, що не мають боргів перед дітьми терміном понад 6 місяців.
  Не слід оминати увагою і не менш важливе питання виїзду за кордон батьків із дитиною. Запровадять виїзд дитини за кордон на термін до 1 місяця з тим із батьків, з ким вона проживає. Спростять і процедуру виїзду дитини за кордон з тим із батьків, що проживає окремо, але сумлінно виконує свої батьківські обов’язки. Механізми ще додатково опрацьовуватимуться. 

  Своєю чергою Ігор Титла закцентував на статистиці. Станом на 27 липня з початку поточного року територіальні відділи державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Львівській області стягнули понад 57,3 млн грн заборгованості з аліментів на користь 20473 дітей. За словами пана Ігоря, за результатами роботи 30 мобільних груп, що функціонують у Львівській області, державні виконавці описали та арештували 77 об’єктів нерухомого майна, 13 транспортних засобів та 7 об’єктів іншого рухомого майна на загальну суму понад 2,4 млн грн. 
Анастасія ШЕВЧЕНКО

 Опубліковано : 08.08.18 | Переглядів : 390

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Сер.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Реклама