Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Крути педалі

У Львові відбувся відкритий Кубок міста з велотреку. Впродовж трьох днів спортовці зі семи країн позмагались за медалі у критому велотреку з дерев’яним покриттям.

До княжого міста на турнір приїхала чимала когорта найкращих світових спортсменів  велотреку. Серед них: Анна Соловей, Роман Гладиш, Андрій Вінокуров, Тетяна Клімченко, Любов Басова, Олена Старікова, Олександр Кривич, Андрій Куценко, Олег Канака, неодноразова чемпіонка світу Катерина Павловська (Польща) та інші відомі велосипедисти країн світу. Одним із найцікавіших  видів змагань стали відбіркові заїзди у командній гонці на 4 кілометри.

Участь у цьому заїзді брав чемпіон світу та Європи серед юніорів вихованець Львівського училища фізкультури 18-річний Олег Канака. Цікавою також була і дисципліна велотреку кейрін. Спершу попереду велосипедистів рухається мотоцикл, який обганяти не можна. За 2,5 кола до фінішу він сходить із треку, а роверисти роблять потужний ривок. Дуже цікавою була гонка на вибування. Золото в цій дисципліні впевнено виборов Віталій Гринів. У жінок цей вид змагань виграла львів’янка Тетяна Клімченко. У турнірі змагалися дві сотні учасників. Брали участь у змаганні юнаки та дівчата 13-14 та 15-16 років – перспективні українські спортсмени.