Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Битва за Львів

Львівське дербі, ФК «Львів» — «Карпати». На цю подію нетерпляче очікували. Команди продемонстрували бойовий футбол і в підсумку розписали мирову — 1 : 1.

Навколо матчу

У суботу футбольні вболівальники жили дербі. Цієї події чекали вже дуже давно. Все ж таки більшість львів’ян палко підтримували «зелено-білих», були й такі, які щиро вірили в перемогу містян. Біля «Арени-Львів» людей із «зелено-білими» шарфами, стягами було куди більше. Впадала у вічі також і велика кількість найвірніших фанатів, ультрас львівських «Карпат». Давненько вони не збирались такою численною компанією. За «синьо-золотих» на околицю Львова приїхали здебільшого вболівати люди з області. Тож усе було готове до протистояння.

Боротьба за кожен клаптик поля

Стартові склади обох команд не дуже здивували. Хіба лишень варто відзначити несподівану появу на флангах оборони в «Карпат» високорослих Мегреміча та Федецького. Зі старту матчу, краще діяли містяни. Вони були агресивніші в атаці. Наслідком таких настирливих дій хлопців Бакалова стали численні стандарти біля воріт Шевченка. Після одного з кутових, Ліма ледь не перекинув м’яча через воротаря «Карпат». Шевченка врятувала лише перекладина. Це був тривожний дзвіночок для «зелено-білих», і вони за мить відповіли ударом Кльоца в стійку. В першому таймі, більше нічого згадати. Боротьба в центрі поля та закидання м’яча на нападників. Вболівальники з нетерпінням очікували на голи у другому таймі. В дебюті другої сорокап’ятихвилинки знову міг забивати Ліма. Небезпечно пробивав «карпатівець» Ді Франко. Після години гри запалав фанатський сектор «Карпат». Арбітр матчу Анатолій Абдула був навіть змушений на кілька хвилин припинити матч. Такий перформанс дуже добре подіяв на футболістів. Команди, нарешті, почали грати в атакувальний футбол. Моментів стало більше. На 74-й хвилині М’якушко пробив потужно зі стандарту, рикошетом від голови Адамюка круглий влетів у ворота «Львова». Бандура не виручив. Містянам потрібно було відповідати. Через чотири хвилини, Западня, який щойно вийшов на поле, прорвався лівим флангом, прострілив на Бруно, який майстерно переправив м’яча повз Шевченка. Останні п’ятнадцять хвилин матчу були за номінальними господарями. «Синьо-золоті» вперто йшли в атаку. Однак вправно діяли оборонці «Карпат». А на останніх хвилинах португалець Понде і взагалі міг вирвати перемогу для «зелено-білих». Отож, 1 : 1 — результат, на який заслужили команди.

Думка тренерів

Після матчу наставник «Карпат» Жозе Мораїш дещо зухвало висловився, що його команда мала куди кращий вигляд і заслуговувала на перемогу. «Дербі — це завжди емоційний матч. Для обох команд це була тактична битва, і ФК «Львів» і ФК «Карпати» зіграли організовано. Наша команда намагалася грати різноманітно та інтенсивно, приймати різні рішення в атаці, а суперник діяв прямолінійно і через контратаки. Ми могли забивати більше. Ми заслуговували перемогти, ми були кращі. При всій повазі до суперника, ми грали різноманітніше. У ФК «Львів» немає задатків для того, щоб створювати щось через центр поля, а у нас є такі якості. Тому по грі ми були кращі», — зазначив керманич «зелено-білих». Його опонент у цьому матчі Юрій Бакалов похвалив обидві команди, насамперед за самовіддачу. «Гра сьогодні вийшла, причому у виконанні двох команд. Може, яскравого футболу і не було, але кожна команда дотримувалася свого плану і хотіла перемогти. Як вийшло — це вже інше питання. Природно, що не обійшлося без помилок, але, тим не менше, я вважаю, що дві команди були заряджені на перемогу. Але рахунок такий, яким він є на табло», — розповів Юрій Бакалов.

Підсумок

Дербі справді вийшло. Можливо, гра була не такою, на яку очікували вболівальники. Але була відчутна атмосфера битви за Львів. Після цього матчу, обидві команди посідають місця у нижній шістці. «Львів» восьмий, а «Карпати» — десяті. У всіх боротьба попереду. Вже завтра «зелено-білі» вдома приймуть донецький «Шахтар». А ось «синьо-золоті» в неділю на виїзді схрестять ноги з луганською «Зорею».