Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Квіти від розвідника
Квіти від розвідника

Андрій Дробіт на початку 2015-го, під час четвертої хвилі мобілізації, поїхав на Схід захищати спокій українців та рідну землю від навали ворога. Там близько 10 місяців був розвідником. Про цей період нині розповідає небагато, бо війна — це біль і страх. Але післявоєнна історія цього чоловіка заслуговує на повагу. 

Бо вдома Андрій почав з нуля будувати власний бізнес — маленьке квіткове господарство. 
   Поштовхом до започаткування власної справи, зізнається Андрій, стало бажання увесь час проводити разом із рідними. А ще — історія іншого українського захисника Миколи Стецьківа — нині власника полуничної ферми. Андрій і сам спершу хотів вирощувати ягоди, але потім все ж зробив вибір на користь квітів.  Для цього спершу довелося зводити теплицю. Це тривалий і вартісний процес. Також обладнав окреме водопостачання з нової криниці. «Ми це все будуємо, люди питають: «Андрію, що будуєш?» — «Теплицю». — «А що буде рости?» Кажу: «Полуниця». — А вони: «Ми думали, що квіти». І так один, другий, третій, п’ятий. «Що, Андрію, квіти?». Я кажу: «Та ні, чого квіти. Полуниця. Люди самі ніби підказали. Зрештою, ми почали підраховувати, що квіти вигідніше все-таки», — розповідає квітникар. Та найважче, пригадує Андрій Дробіт, було зрозуміти, як вирощувати квіти на практиці. Бо він ніколи цим не займався, хоча й мешкає в селі, робота на землі для нього не нова. Тож по допомогу звернувся до інтернету і професійних квітникарів.  

   «Ми тут ходимо, дихаємо, діти ходять, бавляться, ми хотіли б, щоб це було якомога більш екологічно чистим», — зазначає захисник.  
   Сьогодні бізнес у прямому сенсі слова процвітає. У теплиці ще тепер, у жовтні, квітнуть еустоми, інша назва яких — ірландські троянди. Ці квіти доволі популярні на ринку. Особливість їх у тому, що на одному стеблі еустоми може бути багато пуп’янків. 

   Постійно підтримує й допомагає Андрієві в розвитку власної справи дружина. А мотивує донечка. Сам захисник переконаний: якщо вірити у те, що робиш, і наполегливо працювати, можна досягти успіху. І його справа — яскравий  приклад цього. 
Олег ГАЛІВ

 Опубліковано : 03.10.18 | Переглядів : 510

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Тра.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Реклама